Mobile Legends Carmilla Rehberi: Nasıl oynanır?

Carmilla nasıl oynanır? Tüm taktikler ve ipuçları!
Mobile Legends Carmilla

Mobile Legends Carmilla karakteri oyuna 2020 yılının ilk güncellemesi ile eklenmiştir. Karakterimiz Destek rolüne sahiptir. Uzmanlığı ise Kitle Kontrolü ve Başlatıcı alanındadır. Carmilla karakterinin Dayanıklılığı diğer karakterlerin oranına göre ortalamanın aşağısındadır. Karakterimizi marketten 32.000 Savaş Puanına veya 599 Elmasa satın alabilirsiniz.

Mobile Legends Yeni Güncelleme İle Gelen Carmilla Karakteri
Carmilla Karakteri

Mobile Legends Carmilla Karakterinin Genel Özellikleri

Karakterimiz Carmilla ile başlarda oynamakta zorluk çekebilirsiniz. Çünkü karakterimizin oyun tarzı diğer karakterlerden oldukça farklıdır. Ayrıca karakterimiz 197 Hareket Hızına, 118 Fiziksel Saldırı Gücüne, 10 Fiziksel Savunma Gücüne ve 13 Büyülü Savunma Gücüne sahiptir. Carmilla karakterinin 2378 Sağlığı(HP) bulunmaktadır.

  1. Hareket Hızı: 197
  2. Fiziksel Saldırı: 118
  3. Fiziksel Savunma: 10
  4. Büyülü Savunma: 13
  5. Sağlık(HP): 2378

Karakterimizin Saldırı Yetenekleri

Vampirle Anlaşma(Pasif)

Karakterimiz Carmilla bu yeteneğini kullandığında rakiplerine hasar verdiği sırada bir de Fiziksel Savunmalarını ve Büyü Savunmalarını da çalar. Bu yetenek her rakibe en fazla 5 saniye uygulanabilir. Ayrıca çalına Fiziksel Savunma ve Büyü Savunmaları ise 5 defaya kadar yığınlanabilir ve bu işlemde 5 saniye boyunca sürer.

Kızıl Çiçek

Bu yeteneğini kullandığında karakterimiz Hareket Hızını %25 artırır ve 5 saniye boyunca çevresinde dönen 2 Kızıl Çiçek çağırır. Kızıl çiçek isabet ettiği rakiplerin her birine 120 Büyü Hasarı verir ve onları 0,8 saniye boyunca %30 yavaşlatır. Ayrıca bu sırada Kızıl Yarasa’nın dönüş hızı da artar. Bunlar yetmezmiş gibi bir de Kızıl Çiçek her hasar verdiğinde Carmilla 60 sağlık kazanır. Eğer ki  minyona hasar verirse %30 sağlık yenileyebilir.

Kan Gölü

Carmilla Kan Gölü yeteneğini kullandığında enerjisini toplayarak Hareket Hızını %60 oranında artırır. Bu hızlanma 3,5 saniye sürecektir. Eğer karakterimiz bu yeteneği tekrar kullanırsa bu sefer enerjisini rakibe karşı kullanır ve hedefine 150 Büyü Hasarı verir. Ayrıca rakibi 0,75 saniyeliğine sersemletir.

Kan Laneti

Carmilla bu yeteneğini belirlenen yönde kullanır. Bu saldırı rakibe isabet ettikten sonra yakınlarındaki rakiplere de yayılır ve her birine 275 Büyü Hasarı vererek onları 5 saniye boyunca %90 oranında yavaşlatır. Bu saldırı aynı anda en fazla 3 rakibe yayılabilir.

Mobile Legends Carmilla Karakteri Eflatun Kontes Kostümü
Carmilla Karakteri Eflatu Kontes Kostümü

Carmilla Karakterinin Kostümleri

Karakterimiz Carmilla’nın 2 adet kostümü bulunmaktadır. Bunlar Alacakaranlık Gölgesi ve Eflatun Kontes kostümleridir. Karakterimizin varsayılan kostümü Alacakaranlık Gölgesi’ni marketten 32.000 Savaş Puanına veya 599 Elmasa satın alabilirsiniz. Diğer kostümü Eflatun Kontes’in marketteki değeri ise 188 Elmas’tır.

  1. Alacakaranlık Gölgesi: 32.000 Savaş Puanı veya 599 Elmas
  2. Eflatun Kontes: 188 Elmas

Ayrıca aşağıdan karakterimizin hikayesini anlatan videoyu izleyebilirsiniz. Ling karakteri için yaptığımız rehbere de göz atmayı unutmayın. İyi oyunlar 😀

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts
Mobile Legends Masha

Mobile Legends Masha Rehberi: Nasıl oynanır?

Mobile Legends Masha karakteri çoğu hücum oyuncusu tarafından çokça tercih edilen bir karakterdir. Çünkü Dayanıklılık seviyesi diğer oyunculara oranla ortalamanın oldukça üstündedir. Fakat karakterimiz sağlığı diğerlerine göre oldukça düşüktür. Karakterimiz Savaşçı ve Tank rolüne sahip hibrit bir karakterdir. Ayrıca Yenilenme ve Hasar alanında uzmanlığa sahiptir. Karakterimiz Masha oyuna 2019 yılında eklenmiştir.
Devamını oku