Mobile Legends Cecillion Rehberi: Nasıl oynanır?

Mobile Legends Cecillion karakteri son güncelleme ile birlikte oyuna geldi. Karakterimiz Cecillion Büyücü rolüne sahiptir. Uzmanlığı ise Ani Hasar ve Dürtme alanındadır. Cecillion’un 5 adet saldırı yeteneği bulunmaktadır. Karakterimizi marketten 32.000 Savaş Puanına veya 599 Elmasa satın alabilirsiniz.
Mobile Legends Cecillion

Mobile Legends Cecillion karakteri son güncelleme ile birlikte oyuna geldi. Karakterimiz Cecillion Büyücü rolüne sahiptir. Uzmanlığı ise Ani Hasar ve Dürtme alanındadır. Cecillion’un 5 adet saldırı yeteneği bulunmaktadır. Karakterimizi marketten 32.000 savaş puanına veya 599 Elmasa satın alabilirsiniz.

Mobile Legends Cecillion karakteri genel özellikleri

Karakterimizin Dayanıklılığı diğer karakterlerin Dayanıklılık ortalamasına oranla ortalamanın üstündedir. Ayrıca karakterimiz 265 hareket hızına, 165 fiziksel saldırı gücüne, 23 fiziksel savunma gücüne, 15 büyülü savunma gücüne ve 2425 sağlığa (HP) sahiptir.

Mobile Legends Cecillion Karakteri Oynanış Rehberi
Cecillion Karakteri
  • Hareket Hızı: 265
  • Fiziksel Saldırı Gücü: 165
  • Fiziksel Savunma Gücü: 23
  • Büyülü Savunma Gücü: 15
  • Sağlık(HP): 2425

Cecillion karakterinin saldırı yetenekleri

Kan Seli (Pasif)

Cecillion her saldırıda maksimum mana seviyesini 10 kadar artırır. Cecillion’un yetenek hasarı, maksimum manası, mana yenilenmesi ve mana seviyesi ile artar.

Yarasa Darbesi

Karakterimiz bu saldırısını kullandığında belirlenen alana dev bir yarasa çağırarak yolu üstündeki rakiplerine 110 büyü hasarı verir. Yarasa yerinde kalıp ikinci kez bir saldırı başlattığı taktirde rakiplerine 220 büyü hasarı verir. Rakiplerine hasar verdikten hemen sonra Cecillion’un hareket hızı 1 saniye boyunca %30 artar.

Kanlı Pençeler

Cecillion bu yeteneğini kullandığında belirlenen alana birbirlerine doğru hareket eden bir çift pençe çağırır ve yolu üstündeki düşmanları yavaşlatır. Kısa bir süre sonra hedef rakipler pençelerin bulunduğu yere çekilir ve her saniye büyü hasarı alırlar.

Yarasa Ziyafeti

Cecillion’un bu yeteneği Kan İblisi gücünü tetikleyerek hareket hızını %60 artırır ve yavaşlatma etkilerine karşı bağışık olur. Aynı anda etrafına 40 kan enerjisi gönderir. Her biri 30 kadar Büyü Hasarı verir. Ayrıca hasar alan rakipleri 1 saniye boyunca %3 kadar yavaşlatır. Yarasalar her saldırdığında karakterimiz +10 kaybettiği sağlığın %1 kadarı sağlık yeniler.

Ay Işığında Kanlı Dans

Carmilla yakınlardayken, Cecillion Kanlı Gölge haline gelerek 440-1000 kadar kalkan sağlar. Carmilla bir pozisyon seçerek oraya ışınlanabilir. Aynı değerde kalkan kazanarak etki alanı içindeki düşmanlara 440-1000 kadar büyü hasarı verir.

Mobile Legends Cecillion karakterinin kostümleri neler?

Karakterimizin 2 adet kostümü bulunmaktadır. Bunlar Gecenin Bağrı ve Eflatun Kont kostümleridir. Gecenin Bağrı kostümünü marketten 32.000 Savaş Puanına veya 599 Elmasa satın alabilirsiniz. Eflatun Kont’un marketteki değeri ise 269 elmastır.

Mobile Legends Cecillion Karakteri ve Carmilla
Carmilla ve Cecillion Karakteri
  • Gecenin Bağrı: 32.000 Savaş Puanı veya 599 Elmas
  • Eflatun Kont: 269 Elmas

Artık rehberimizin sonuna geldik. Diğer Mobile Legends Karakterlerinin rehberlerine de göz atabilirsiniz Ayrıca aşağıda videodan karakterimizin tanıtımını seyredebilirsiniz.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts