Mobile Legends Diggie Rehberi: Nasıl oynanır?

Mobile Legends için Destek ve Kitle Kontrolü olan Diggie şampiyonunun incelemesini yaptık.
Mobile Legends Diggie
Mobile Legends Diggie

Mobile Legends Diggie karakteri Destek rolüne sahip bir karakter ve kahramanın uzmanlığı Dürt ve Kitle Kontrolü üzerine. Karakterimizi marketten 24000 Savaş Puanına veya 499 Elmasa satın alabilirsiniz. Diggie karakterinin 3 tanesi aktif 1 tanesi pasif olmak üzere 4 yeteneği bulunuyor.

Mobile Legends Diggie

Kahramanımız bir destek olduğundan tek başına gezmek yerine diğer oyunculara (özellikle alt koridora) yardım etmeye çabalamalı. Tek başına gezmesi takıma fayda sağlamaktan çok, zarara neden olabilir.  Kahramanımız Diggie, 250 hareket hızına, 115 fiziksel saldırı gücüne 18 fiziksel savunma gücüne, 10 büyü savunma gücüne, 2351 asgari cana ve 490 minimum manaya sahip. Ayrıca saniyede 36 can ve 20 mana yenilemesine sahip.

Mobile Legends Diggie
Diggie yetenekler

Diggie’nin yetenekleri neler?

Diggie’nin yetenekleri ile takım arkadaşlarınıza destek olabilir ve zor durumlardan onların kurtulmalarını sağlayabilirsiniz.

Tekrar Genç (Pasif)

Diggie öldüğünde bir yumurtaya dönüşür. Bu esnada hareket edebilir ve yepyeni civciv becerileri kazanır. Diggie yumurtayken hedef alınamaz ve belirli bir süre sonra olduğu yerde dirilerek esas formuna geri döner.

Saatli Bomba

Diggie hedeflenen konuma Baykuş Alarmı fırlatır. Bu baykuş alarmı düşmanı kovalayıp patlar ve 500 (+120% Toplam Büyü Gücü) Büyü hasarı vererek 30% yavaşlatır. Eğer bombanın yakınlarında düşman kahramanı yoksa bomba olduğu yerde 30 saniye durur. Bu beceri 3 kere yığınlanabilir ve BS Düşürme etkisinden yararlanır.

Ters Zaman

Diggie bir hedefi işaretler ve 4 saniye sonra hedef işaretlediği noktaya çekilir. Hedef 150 (+100% Toplam Büyü Gücü) Büyü Hasarı alır ve 80% yavaşlar. Düşmanlar alan dışına çıkarsa işaretlendiği noktaya çekilir.

Zaman Yolcusu

Diggie 400 (+200% Toplam Büyü Gücü) hasar emebilen, takım arkadaşlarını çevreleyen ve Kitle Kontrol etkilerine karşı bağışıklık kazandıran kalkan oluşturur. Bu kalkan 3 saniye sürer.

Mobile Legends Diggie
Diggie Kostümler

Diggie karakterinin kostümleri nelerdir?

Kuşçu: 269 Elmas

Takımyıldızı: 749 Elmas

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili İçerikler
Mobile Legends Lesley

Mobile Legends Lesley Rehberi: Nasıl oynanır?

Mobile Legends Lesley karakteri oyuna 2018 yılında eklenmiştir. Karakterimiz Lesley Nişancı ve Suikastçı rollerine sahip hibrit bir karakterdir. Ayrıca uzmanlığı ise Cellat ve Ani Hasar verme alanındadır. Karakterimizin dayanıklılığı diğer karakterlerin ortalamasının altındadır. Lesley karakterini marketten 32.000 Savaş Puanına veya 599 Elmasa satın alabilirsiniz.
Devamını oku