Mobile Legends Esmeralda Oynanış Rehberi

Mobile Legends Esmeralda

Mobile Legends Esmeralda oyuncular tarafından çokça tercih edilen bir karakterdir. Peki ya Esmeralda ile daha bilinçli bir şekilde oynamak ister misiniz? O halde buyrun Esmeralda karakterini inceleyelim.

Esmeralda

Mobile Legends Esmeralda karakteri çokça sevilen bir karakterdir. Karakterimizin rolleri büyücü ve tank‘tan oluşmaktadır. Esmeralda karakteri marketten 32.000 savaş ganimetine veya 599 elmasa alınabilir. Karakterimiz fiyat performans açısından gayet başarılıdır.

Karakterimizin Öz Nitelikleri

Karakterimiz oyunun başında 240 hareket hızına, 114 fiziksel saldırıya, 21 zırha, 10 büyü direncine ve 2573 cana sahip olmaktadır.

  1. Hareket hızı: 240
  2. Fiziksel saldırı: 114
  3. Zırh: 21
  4. Büyü direnci: 10
  5. Can(HP): 2573

Esmeralda Yetenekleri

1) Ay Yıldız Kasket

Esmeralda kasketini kullanarak diğer yeteneklerinin gücünü artırır. Her birinin rakibe 2 kat hasar vermesini sağlar. Ayrıca bu özelliği kullandıktan sonra rakibin kalkanlarının etkisini yok sayar ve onların kalkanına verdiği hasar kadar can kazanır. Bu yeteneği bir ayna gibi düşünebilirsiniz. Bu karakterimizi diğer karakterlerden ayıran en önemli yetenektir.

2) Donan Ay Kalkanı

Esmeralda bu yeteneğini kullandığında etrafında bir çember oluşturur. Bu sayede büyü gücünü artırır. Hareket hızı ise %20 oranında artar. Bir diğer özelliği ise rakiplerinin kalkanlarını yavaş yavaş kendi kalkanına dönüştürmesidir.

3) Yıldız Tozu Dansı

Bu yeteneği rakiplerinin uzaklığına göre değişmektedir. En yakın haldeyken 410 hasar verebilir. Bir diğer özelliği ise kullandığında 330 büyü hasarı vermesidir. Özellik hibrit hasarlar verdiğinden dolayı çok etkilidir.

4) Düşen Yıldız

Bu yetenek karakterin diğer özelliklerinin artmasını sağlar. Fiziksel hasarı %90 oranında büyü hasarını ise %140 oranında artırır.

Mobile Legends Esmeralda Zehirli Asma Kostümü
Esmaralda Zehirli Asma Kostümü

Karakter Kostümleri

Mobile Legends Esmeralda karakterinin 4 farklı kostümü vardır. Bunlar Astrolog, Kırmızı Alacakaranlık, Zehirli Asma ve Bayan Hırsız‘dır.

  1. Astrolog(orjinal kostüm)
  2. Kırmızı Alacakaranlık
  3. Zehirli Asma
  4. Bayan Hırsız

Astrolog karakterini marketten 32.000 savaş ganimetine veya 599 elmasa alabilirsiniz. Karakterimizin ana kostümü Astrolog kostümüdür. Kırmızı Alacakaranlık kostümünü ise yalnızca elmas ile alabilirsiniz. Değeri 269 elmastır. Zehirli Asma kostümünü ise yalnızca Time-Limited etkinliğinden alabilirsiniz. Bu ise onu kazanması en zor kostüm yapıyor. En sonuncu ve en değerli kostümümüz ise Bayan Hırsız kostümüdür. Ayrıca Mobile Legends Esmeralda karakterinde en fazla kullanılan ve sevilen kostümde Bayan Hırsız’dır. Marketten 749 elmasa alınmaktadır.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts