Mobile Legends Estes Karakteri: Nasıl oynanır?

Mobile Legends için Destek ve Yenilenme uzmanlığına sahip olan Estes şampiyonunun incelemesini yaptık.
Mobile Legends Estes
Mobile Legends Estes

Mobile Legends Estes karakteri Destek rolüne sahip bir karakter ve kahramanın uzmanlığı Dürt ve Yenilenme üzerine. Karakterimizi marketten 6500 Savaş Puanına veya 299 Elmasa satın alabilirsiniz. Estes karakterinin 3 tanesi aktif 1 tanesi pasif olmak üzere 4 yeteneği bulunuyor.

Mobile Legends Estes

Kahramanımız bir destek olduğundan tek başına gezmek yerine diğer oyunculara (özellikle alt koridora) yardım etmeye çabalamalı. Tek başına gezmesi takıma fayda sağlamaktan çok, zarara neden olabilir.  Kahramanımız Estes, 245 hareket hızına, 117 fiziksel saldırı gücüne 15 fiziksel savunma gücüne, 10 büyü savunma gücüne, 2441 asgari cana ve 545 minimum manaya sahip. Ayrıca saniyede 36 can ve 23 mana yenilemesine sahip.

Mobile Legends Estes
Mobile Legends Estes: Yetenekler

Estes’in yetenekleri neler?

Estes’in yetenekleri ile takım arkadaşlarınıza destek olabilir ve güç sağlayabilirsiniz.

Ay Elf’in Kutsal Kitabı (Pasif)

Ay Elfleri Kanunu, Estes’e yavaşça enerji yükler. 100 enerji yüklendiğinde Estes’in sıradaki Temel Saldırısı güçlenir ve hedefe 250 (+100% Toplam Fiziksel Saldırı) (+150% Topla. Büyü GÜcü) Büyü Hasarı verir. Hasar aynı zamanda seker ve etraftaki rakiplere de 125 (%50% Toplam Fiziksel Saldırı) (+75% Toplam Büyü Gücü) puan Büyü Hasarı verirken onları 60% yavaşlatır. 1.5 saniye sürer.

Ayışığı Dalışı

Estes, hedefin canını anında 200 (+70% Toplam Büyü Gücü) yeniler ve 3 saniyeliğine hedefe bağlantı kurarak hedefin canını yavaşça toplamda 325 (+30% Toplam Büyü Gücü) yeniler. Dost kahramanla bağlantı kurmak ayrıca Estes’in Saldırısını güçlendirir ve Ay Elfleri Kanunu’nun dolum hızını artırır. (Bağlanan kahraman sayısına oranla artar.) Hedeften uzaklaşmak bağlantıyı bozar.

Ay Tanrısı’nın Hükmü

Estes, belirlenen alana ayışığı hüzmesini indirir, bu engel içindeki düşmanlara 350(+70% Toplam Büyü Gücü) Büyü Hasarı verir. Bu hüzme Ay Tanrıçası alanına dönüşerek temas eden her düşmanı 90% oranında yavaşlatır. 1.5 saniye sürer. (Yavaşlatma etkisi zamanla kaybolur.)

Ay Tanrıçasının Lütfu

Estes, yakınlarındaki tüm müttefik kahramanlara güçlenmiş Ayışığı Dalışını kullanarak bağlanır. Güçlenmiş Ayışığı Dalışı, 8 saniye sürer. Bu sırada kendi canını sürekli 1260 (+105% Toplam Büyü Gücü) yeniler.

Mobile Legends Estes
Estes Kostümler

Estes karakterinin kostümleri neler?

  • Kutsal Keşiş: 269 Elmas
  • Galaktik Koruyucu: Süre Sınırlı Etkinlik
  • Beyaz Vinç: 260 Kostüm Parçası
  • Rahip Karga: 749 Elmas

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts