Mobile Legends Fanny Oynanış Rehberi

Mobile Legends Fanny

Mobile Legends Fanny karakteri oyuncular tarafından çokça tercih edilmektedir. Karakterimiz suikastçı rolüne sahiptir. Fanny karakteri profesyonel oyuncular arasında en çok rağbet gören karakterlerden biridir. Karakterimiz marketten 24.000 savaş puanına alınabilmektedir. Ayrıca 499 Elmas ile de Fanny karakterine sahip olabilirsiniz.

Fanny Karakterinin Öz Nitelikleri

Karakterimiz oyunun başında 265 hareket hızına, 126 fiziksel hasar gücüne, 17 zırha, 10 büyü direncine ve 2526 sağlığa sahiptir.

 1. Hareket Hızı: 265
 2. Fiziksel Hasar Gücü:126
 3. Zırh: 17
 4. Büyü Direnci: 10
 5. Sağlık(HP): 2526

Fanny Karakterinin Yetenekleri

Mobile Legends Fanny Karakteri Oynanış Rehberi
Fanny Karakteri Kampüs Gençliği Kostümü

1) Hava Üstünlüğü

Bu pasif Çelik Kılıç Darbesi kullandığımızda işe yarar. Duvara attığımız halat ile kendimizi çekerken eğer karşımıza rakip çıkarsa dönerek yaptığımız saldırının hasar gücünü artırır. İstersek aynı yöne 2 adet halat atar ve daha hızlı hareket ederiz. Attığımız halat sayısına göre hasar verme miktarı da artar. Eğer bir halat atarsak rakibe verdiğimiz hasar %15, iki halat atarsak %30 artar.

2) Kasırga Saldırısı

Bu yeteneği kullandığımızda karakterimiz elindeki kılıç ile kendi etrafında hızla döner ve rakiplerine alan hasarı verir. Bu saldırı rakiplerine fiziksel hasar verir.

3) Çelik Kılıç Darbesi

Bu yeteneği kullandığımızda karakterimiz duvara halat atar ve kendini hızla o yöne çeker. İstersek 2 halat atarak dahada hızlanabiliriz.

4) Özgürlük Kılıcı

Bu yetenek Fanny karakterimizin ultisidir. Karakterimizin rakibe en fazla hasar verdiği yetenek Özgürlük Kılıcıdır. Bu yeteneği kullanırsak karakterimiz hızla rakibin üstüne atlar ve sert bir kılıç darbesi yapar. Eğer rakibimizin üzerinde kurban işareti var ise verdiği hasar %20 artar.

Mobile Legends Fanny Karakterinin Kostümleri Nelerdir?

Mobile Legends Fanny karakterimizin 7 adet kostümü bulunmaktadır. Bunlar Kılıç Ustası, Kampüs Gençliği, Punk Prenses, Tarla Kuşu, Kraliyet Süvarisi, Can Kurtaran ve Adalet Kılıcı‘dır.

 1. Kılıç Ustası(Orijinal kostüm)
 2. Kampüs Gençliği
 3. Punk Prenses
 4. Tarla Kuşu
 5. Kraliyet Süvarisi
 6. Can Kurtaran
 7. Adalet Kılıcı

Karakterimizin orijinal kostümü Kılıç Ustası‘dır. Kampüs Gençliği kostümünü ise marketten 399 elmas ile alınabilmektedir. Ayrıca Punk Prenses kostümü ise 3. sezonda alınır. Tarla Kuşu kostümünü Time-Limited etkinliğinden alabilirsiniz. Cankurtaran kostümünün değeri ise 749 elmastır. Kraliyet Süvarisi kostümünü maalesef yalnızca 2018’de ki Starlight’tan alabilirdiniz. Artık bulmanız imkansız. Karakterimizin en pahalı kostümü ise Adalet Kılıcı‘dır. Marketten 1089 elmasa satın alabilirsiniz.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler
Mobile Legends Irithel Karakteri

Mobile Legends Irithel Rehberi: Nasıl oynanır?

Mobile Legends Irithel karakteri oyuna 2017 yılında eklenmiştir. Irithel karakteri Nişancı rolüne sahiptir. Ayrıca karakterimizin uzmanlığı ise Cellat  alanındadır. Karakterimizin dayanıklılığı ise diğer karakterlerin ortalamasına göre oldukça düşüktür. Yani bu karakter ile öyle 3-4 kişinin arasına dalayım gibi mevzulara girmemelisiniz. Irithel karakterini marketten 32.000 Savaş Puanına veya 599 Elmasa alabilirsiniz.
Devamını oku