Mobile Legends Faramis Rehberi: Nasıl oynanır?

Mobile Legends için Başlatıcı ve Kitle Kontrolü uzmanlığına sahip olan Estes kahramanının incelemesini yaptık.
Mobile Legends Faramis
Mobile Legends – Faramis

Mobile Legends Faramis karakteri Destek rolüne sahip bir karakter ve kahramanın uzmanlığı Başlatıcı ve Kitle Kontrolü üzerine. Karakterimizi marketten 32000 Savaş Puanına veya 599 Elmasa satın alabilirsiniz. Faramis karakterinin 3 tanesi aktif 1 tanesi pasif olmak üzere 4 yeteneği bulunuyor.

Mobile Legends Faramis

Kahramanımız bir destek olduğundan tek başına gezmek yerine diğer oyunculara (özellikle alt koridora) yardım etmeye çabalamalı. Tek başına gezmesi takıma fayda sağlamaktan çok, zarara neden olabilir.  Kahramanımız Faramis, 245 hareket hızına, 117 fiziksel saldırı gücüne 15 fiziksel savunma gücüne, 10 büyü savunma gücüne, 2441 asgari cana ve 545 minimum manaya sahip. Ayrıca saniyede 36 can ve 23 mana yenilemesine sahip.

Mobile Legends Faramis
Faramis Yetenekler

Faramis’in yetenekleri neler?

Faramis’in yetenekleri ile takım arkadaşlarınıza destek olabilir ve güç sağlayabilirsiniz.

Ruh Telafisi (Pasif)

Faramis’in etrafında ölen birimler, ruhlarını bırakır. Bu ruhları alarak, Faramis 150 (+60% Toplam Büyü Gücü) can yeniler. Her ruh, Faramis’in dirilme süresini 5%-7% kısaltır. (En fazla 90%, seviye ile değişir.)

Gölge İzdihamı

Faramis Gölge durumuna geçer, 3 saniye için Hareket Hızını 70% ve Fiziksel Savunmasını ve Büyü Direncini 50 artırır. Faramis kendisiyle temas eden düşmanlara Gölge İşareti bırakır ve 325 (+60% Toplam Büyü gücü) Büyü Hasarı verir.

Gölge Durumundan çıktığında, işaretlenmiş tüm düşmanlar Faramis’e doğru çekilir ve 325 (+60% Toplam Büyü Gücü) Büyü Hasarı alır. Faramis bu sırada 160 (+50% Toplam Büyü Gücü) can yeniler.

Hayalet Avcıları

Faramis, önündeki alana Şeytani Ruhlar patlamasını bırakır. İlk patlama 330 (+120% Büyü Gücü) Büyü Hasarı verir. (En fazla 3 düşman kahramanına ve 1 kahraman olmayan birime bölünebilir.)

İbadet Sunağı

Faramis 10 saniye süren bir sunak çağırır. Bu sunak içerisinde ölen müttefik kahramanlar anında 80% can ve 100% Saldırı Gücü ile dirilirler. Dirilme 10 saniye sürer.

Mobile Legends Faramis
Faramis Kostüm

Faramis karakterinin kostümleri neler?

Çoğu kahramanın aksine Faramis’in sadece tek bir kostümü bulunmakta. Gelecek yamalarda oyuncular tarafından daha fazla kostüm gelmesi beklenenler arasında

  • Karanlık Sihirbaz: 269 Elmas

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts
Mobile Legends Irithel Karakteri

Mobile Legends Irithel Rehberi: Nasıl oynanır?

Mobile Legends Irithel karakteri oyuna 2017 yılında eklenmiştir. Irithel karakteri Nişancı rolüne sahiptir. Ayrıca karakterimizin uzmanlığı ise Cellat  alanındadır. Karakterimizin dayanıklılığı ise diğer karakterlerin ortalamasına göre oldukça düşüktür. Yani bu karakter ile öyle 3-4 kişinin arasına dalayım gibi mevzulara girmemelisiniz. Irithel karakterini marketten 32.000 Savaş Puanına veya 599 Elmasa alabilirsiniz.
Devamını oku