Mobile Legends Guinevere Rehberi: Nasıl oynanır?

Mobile Legends Guinevere

Mobile Legends Guinevere karakteri oyuncular tarafından çokça tercih edilen bir karakterdir. Özellikle üst seviye oyuncuların vazgeçilmezi olmayı başarmıştır. Karakterimiz Savaşçı ve Büyücü rolünü üstlenen hibrit bir karakterdir. Oyuna 2019 yılının başlarında eklenmiştir. Şarj olma ve Seri Çekim uzmanlıklarına sahiptir. Guinevere karakterini marketten 32.000 savaş puanına veya 599 elmasa satın alabilirsiniz.

Mobile Legends Guinevere Karakteri
Guinevere, Ametist Dansı Kostümü

Karakterimizin Genel Özellikleri

Karakterimizin dayanıklılığı diğer karakterlere göre oldukça düşüktür. Yani bu karakterle öyle 3-4 kişin ortasına atlayayım da kahramanlık yapayım beklentiniz olmasın. Guinevere karakteri taktiksel şekilde oynamak için tasarlanmıştır. Karakterimiz 260 hareket hızına, 126 fiziksel hasar gücüne, 18 fiziksel savunma gücüne, 10 büyülü savunma gücüne sahiptir. Ayrıca 2528 sağlığı(HP) bulunmaktadır.

Mobile Legends Guinevere karakterinin Saldırıları

Karakterimizin 4 adet saldırısı bulunmaktadır. Bunlar Süper Büyü, Enerji Dalgası, Büyülü Yumruk ve Mor Ağıt’tır.

Süper Büyü

Bu yeteneği karakterimizin pasifidir. Bu yetenek sayesinde Guinevere havaya savrulan rakiplere %25 daha fazla hasar verir. Düşmanlara verilen hasarlar sayesinde karakterimizin büyü gücü birikir. Ayrıca Guinevere rakiplerini takip ederek onlara hasar verir ve kaybettiği sağlığının %8’ini yeniler.

Enerji Dalgası

Bu yeteneğini kullanan karakterimiz belirlenen yöne bir enerji küresi göndererek rakiplerine 300 hasar verir. Ayrıca rakiplerini 1,2 saniye boyunca %50 yavaşlatır.

Büyülü Yumruk

Guinevere yeteneğini kullandığı zaman belirlenen alana sorti yapar. Bu saldırı rakiplerine isabet ettiği taktirde rakiplerini süper büyüsüyle 1 saniyeliğine havaya savurur ve 250 büyü hasarı verir. Bu yeteneğini kullandıktan sonra yeni yeteneği Ruhsal Göç‘ü elde eder.

Mor Ağıt

Guinevere’nin bu yeteneği rakiplerin korkulu rüyasıdır. Kullandığı taktirde karakterimiz süper büyüsünü tamamen ortaya çıkarır ve yakınlarındaki rakiplerine 2 saniye boyunca 650 büyü hasarı verir. Eğer rakipler savrulmuş ise ekstradan bir kez daha savrulma etkisine maruz kalırlar. Tüm rakipler ek olarak 6 defa daha havaya savrulur. Bu yeteneği kullandığı sırada bir de kontrol etkilerine karşı bağışıklık kazanır ve durdurulamaz.

Mobile Legends Guinevere Karakteri Lotus Kostümü
Guinevere, Lotus Kostümü

Karakterimizin Kostümleri

Mobile Legends Guinevere karakterimizin 5 farklı kostümü bulunmaktadır. Bu karakterler Menekşe Hanım, Mavi Çiçek, Athena Asamiya, Lotus ve Ametist Dansı‘dır.

  1. Menekşe Hanım: 32.000 Savaş Puanı veya 599 Elmas
  2. Mavi Çiçek: 269 Elmas
  3. Athena Asamiya: Zaman Sınırlı Etkinliği
  4. Lotus: 2019 Yılı Yıldız Üye Ödülü
  5. Ametist Dansı: 749 Elmas
Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts
Mobile Legends Zilong

Mobile Legends Zilong Rehberi: Nasıl oynanır?

Mobile Legends Zilong karakteri oyuna 2016 yılında eklenmiştir. Karakterimiz Zilong, Savaşçı ve Suikastçı rolüne sahip hibrit bir karakterdir. Zilong karakteri oyunun başlangıç karakterlerinden biridir. Oyunu indiren her oyuncuya ücretsiz olarak verilmektedir. Karakterimizin uzmanlığı ise Hücum ve Başlatıcı alanındadır. Zilong karakterinin oyun tarzı diğer karakterlere göre oldukça kolaydır. Bunun nedeni ise karakterin başlangıç karakterlerinden biri olmasıdır.
Devamını oku
Mobile Legends Irithel Karakteri

Mobile Legends Irithel Rehberi: Nasıl oynanır?

Mobile Legends Irithel karakteri oyuna 2017 yılında eklenmiştir. Irithel karakteri Nişancı rolüne sahiptir. Ayrıca karakterimizin uzmanlığı ise Cellat  alanındadır. Karakterimizin dayanıklılığı ise diğer karakterlerin ortalamasına göre oldukça düşüktür. Yani bu karakter ile öyle 3-4 kişinin arasına dalayım gibi mevzulara girmemelisiniz. Irithel karakterini marketten 32.000 Savaş Puanına veya 599 Elmasa alabilirsiniz.
Devamını oku