Mobile Legends Meta Heroları

Mobile Legends’ta meta heroları neler? Gelen güncelleme ile değişen meta herolarını sizler için güncelliyoruz.
Mobile Legends Hylos Abyssal
Mobile Legends Meta Heroları

Mobile Legends güncel meta heroları nelerdir? Oyuna yeni gelen güncellemeler ile karakterlerin güçleri eşitlenmeye çalışılıyor. Bu yüzden oyuncular tarafından düzenlenen meta heroları her güncelleme ardından değişiklik gösterebiliyor. Biz de sizin için oyunun en güncel meta herolarını hazırladık. Mobile Legends’a gelen her güncelleme sonrasında yenileyeceğimiz, değişen meta herolarını sayfamızdan takip edebilirsiniz.

Mobile Legends Meta Heroes

Mobile Legends’a sıklıkla güncellemeler geliyor. Yeni güncellemeler ile birlikte daha güzel oyun deneyimi sunabilmek için karakterlerin güçleri eşitlenmeye çalışılıyor. Karakterlerin ve eşyaların güç değişiminden dolayı meta heroları da sıklıkla değişiklik gösterebiliyor. Metanın açılımı ise “most effective tactics available” yani Türkçesi “var olan kullanılabilir en etkili taktik” demek. Oyuna girerken listelediğimiz metaya uygun karakterler arasından seçim yaptığınız taktirde oyunu kazanma ihtimaliniz oldukça yüksek diyebiliriz.

Mobile Legends Meta Heroları
Mobile Legends Cecillion

Tank Meta Heroları

  • Hylos
  • Khufra

Büyücü Meta Heroları

  • Cecillion
  • Lylia

Savaşçı Meta Heroları

  • X.Borg
  • bazen

Nişancı Meta Heroları

  • Granger
  • Karrie

Destek Meta Heroları

  • Estes
  • Angela

Mobile Legends’ın en güncel yama notları sonrasında meta heroları bu şekilde. Gelecek olan güncellemeler ile birlikte bu heroları yenileyeceğiz. Mobidictum’u takipte kalarak Mobile Legends’ta üst liglere kolaylıkla çıkabilirsiniz.

Mobile Legends güncel meta herolarını kim belirliyor?

Meta heroları yeni gelen güncellemelerin ardından değişiklik gösterir. Meta heroları oyunun üst düzey kıdemli oyuncuları tarafından belirlenir. Üst liglerde oynayan oyuncular kesinlikle meta heroları ile oynamakta ve bu sayede kazanma şanslarını oldukça artırmaktalar. Eğer ki üst düzey liglere çıkmak istiyorsanız Mobile Legends meta heroları hakkında az çok bilgi sahibi olmalısınız.

Meta heroları ne sıklıkla değişiyor?

Mobile Legends’ta meta heroları çoğunlukla yeni gelen güncelleme ile birlikte değişiyor. Bu yüzden yeni güncellemelerin ardından sitemizi ziyaret ederek yeni meta herolarını öğrenebilirsiniz. Meta heroları sizin oyunu kazanma şansınızı büyük ölçüde artıracaktır. Ancak sadece meta heroları ile de maç kazanılmamakta. Siz ve takım arkadaşlarınız yeterli deneyime sahip iseler meta heroları sayesinde rahatlıkla lig yükseltebilirler. Ayrıca Mobile Legends yakın zamanda bir güncelleme aldı. Güncellemenin ardından oyun içinde değişen hero güçlerini inceleyebilirsiniz.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts