Mobile Legends Güncelleme Sorunu Çözümü

Mobile legends güncelleme sorunu

Mobile Legends, 17 Aralık’ta yeni bir güncelleme yayınlamış ve yeni güncelleme ile kahraman Silvanna arenada yerini aldı. Ancak Mobile Legends 17 Aralık Güncellemesi ile birtakım güncelleme sorunları çıkmış gözüküyor. Bu rehberimizde ise Mobile Legends güncelleme sorunu nasıl çözülür onu anlatacağız. Tabii güncelleme sorunlarını kökten çözmek istiyorsanız oyunu BlueStacks ile PC’den oynayabileceğinizi belirtelim.

Mobile Legends Güncelleme Sorunu

  • Mobile Legends güncelleme sorununu çözmek için ilk yapmanız gereken telefonunuzdan Ayarlar bölümüne oradan da Uygulamalara girin.
  • Uygulamalar bölümünde Mobile Legends oyununu bulun ve tıklayın.
  • Sonrasında Depolama kısmına gelerek Mobile Legends’ın kullandığı tüm veriyi silin. Sildikten sonra oyuna giriş yapın.
  • Bu işlem sonunda hala sorun yaşıyorsanız Mobile Legends’ı tamamen telefonunuzdan silin.
  • Mobile Legends’ı telefondan silmek gereksiz oyun dosyalarından ve LOG tutmuş dosyalardan kurtulmanızı sağlayacak.
  • Sonrasında Mobile Legends’ı verilen bağlantı yoluyla internet sitesine gidip sisteminiz için en uygun olan dosyayı indirin.
  • İndirilen dosya oyunun en güncel ve sorunsuz sürümüdür.
  • Bu sorunları yaşamamak için oyunu BlueStacks ile PC üzerinden oynayabilirsiniz.

Yukarıda yazılanları yaptığınız taktirde Mobile Legends oyunu sorunsuz şekilde güncellenmiş olacaktır. Bunun yanında Mobile Legends’ta maçları çok daha kolay kazanmak için “Mobile Legends maç kazanma ipuçları”, en iyi karakteri merak ediyorsanız da “Mobile Legends en iyi karakter hangisi?” rehberlerine göz atabilirsiniz.

Mobile Legends’ı PC’den oynamak güncelleme sorunlarını nasıl çözecek?

Günümüz telefonlarının ısınma ve şarj problemleri hepimizin dertleri arasında yer alıyor. Haliyle olabilecek herhangi bir sorunda güncellemelerin yüklenmesinde de telefonlarımızın yetersiz kaldığını görebiliyoruz. Oyunu PC üzerinden oynamak daha uzun ömürlü bir telefon için ideal gibi duruyor. Dilerseniz oyunu BlueStacks ile PC üzerinden oynayabilir ve güncelleme yüklemeleri konusunda sorun yaşamayabilirsiniz.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler
Mobile Legends Lesley

Mobile Legends Lesley Rehberi: Nasıl oynanır?

Mobile Legends Lesley karakteri oyuna 2018 yılında eklenmiştir. Karakterimiz Lesley Nişancı ve Suikastçı rollerine sahip hibrit bir karakterdir. Ayrıca uzmanlığı ise Cellat ve Ani Hasar verme alanındadır. Karakterimizin dayanıklılığı diğer karakterlerin ortalamasının altındadır. Lesley karakterini marketten 32.000 Savaş Puanına veya 599 Elmasa satın alabilirsiniz.
Devamını oku