Mobile Legends Hilda Karakteri Rehberi: Nasıl oynanır?

Mobile Legends için en güçlü tankalardan birisi olan Hilda’nın tanıtımını sizler için yaptık.
Mobile Legends Hilda
Mobile Legends Hilda Rehberi

Mobile Legends Hilda karakteri Savaşçı rolüne sahip bir karakter ve kahramanın uzmanlığı yakın dövüşçü ve tank olmak üzerine. Karakterimizi marketten 24000 Savaş Puanına veya 499 Elmasa satın alabilirsiniz. Hilda karakterinin 3 tanesi aktif 1 tanesi pasif olmak üzere 4 yeteneği bulunuyor.

Mobile Legends Hilda

Kahramanımız bir büyücü olduğundan yüksek canda ve rakiplere yakın saldırıya girmeye uygun. Hilda’yı oynarken gelişmek için için en uygun yerler minyon kesmeye müsait olan üst ve alt koridorlar. Kahramanımız Nana 250 hareket hızına, 115 fiziksel saldırı gücüne 17 fiziksel savunma gücüne, 10 büyü savunma gücüne, 2709 asgari canı var ve savaşçı olduğundan manası yok. Ayrıca saniyede 42 can yenilemeye sahip.

Mobile Legends Hilda
Mobile Legends Hilda

Nana’nın yetenekleri nelerdir?

Nana’nın saldırı yetenekleri yakın dövüşe dayalı olduğundan 1vs1 veya 1vs2 savaşlardan galip ayrılmanız gayet kolay.

Vahşi Hayatın Lütfu (Pasif)

Hilda, çalıda olduğu her saniyede maksimum HP’sinin 2% kadarını yeniler. Çalıya girerken 5 saniye için maksimum HP’sinin 10% değerine eşit bir kalkan kazanır. Bu etkinin 10s bekleme süresi vardır.

Savaş Ritüeli

Hilda, kudretli kılıcın gücünü kullanarak Hareket Hızını 3 saniye boyunca 60% artırır. Ayrıca sonraki temel saldırısı hedefe 200 (+100% Toplam Fiziksel Saldırı) Fiziksel Hasar vererek hedefi 70% yavaşlatır. 3 saniye sürer. Hedefin arkasından yapılan saldırılar 120 (+60% Toplam Fiziksel Saldırı) Fiziksel Hasar verir.

Avlanma Sanatı

Hilda bir hedefe odaklanır ve her seferinde 170(+100% Toplam Fiziksel Saldırı) Fiziksel Hasar verir. Beceri en fazla 3 kez kullanılabilir. 2. saldırı hedefin çevresine de hasar verir ve 3. saldırı hedefi ve çevresindeki düşmanları geriye savurur.

Vahşiliğin Gücü

Hilda, belirlenen hedefe doğru atlar ve tüm gücüyle saldırarak 700 (+200% Ekstra Fiziksel Saldırı) Fiziksel Hasar verir ve hedefi kısa bir süreliğine sersemletir. Hedefin yakınlarındaki düşmanlar da ayrıca beceri hasarının 60% kadarını alır. Vahşiliğin gücü becerisi ile elde edilen öldürme ve asistler becerinin Fiziksel Hasarını 40 artırır. 10 defaya kadar birikebilir. Hasar 80 artar ve hedefin Fiziksel Savunmasını 60% kadarını görmezden gelir.

Mobile Legends Hilda
Mobile Legends Hilda Kostümleri

Hilda karakterinin kostümleri nelerdir?

  • Vahşiliğin Gücü: 269 Elmas
  • Waste Çiçeği: 250 Kostüm Parçası
  • Kutsal Muhafız: Akıl Hocalığı Programına Özel
  • Koç: Zodyak Çağrısı Etkinliklerine Özel

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts
Mobile Legends Saber

Mobile Legends Saber Rehberi: Nasıl oynanır?

Mobile Legends Saber Karakteri oyunun ilk karakterlerinden biri ve oyuna 2016 yılında eklendi. Karakterimizin Dayanıklılık seviyesi diğer karakterlere oranla ortalamanın üzerinde olduğundan dolayı hücum tarzında  oynamayı seven çoğu oyuncu Saber karakterini tercih ediyor. Karakterimiz Suikastçı rolüne sahip. Uzmanlığı ise Hücum ve Cellat alanında.
Devamını oku
Mobile Legends Cecillion

Mobile Legends Cecillion Rehberi: Nasıl oynanır?

Mobile Legends Cecillion karakteri son güncelleme ile birlikte oyuna geldi. Karakterimiz Cecillion Büyücü rolüne sahiptir. Uzmanlığı ise Ani Hasar ve Dürtme alanındadır. Cecillion'un 5 adet saldırı yeteneği bulunmaktadır. Karakterimizi marketten 32.000 Savaş Puanına veya 599 Elmasa satın alabilirsiniz.
Devamını oku