Mobile Legends Hile Gibi Taktikler

Mobile Legends hile gibi taktikler ile artık rakiplerinizden daha avantajlı duruma geleceksiniz.
mobile legends hack
Mobile Legends hile tadında taktikler ile çok daha iyi oynayacaksınız!

Mobile Legends hile gibi taktikler ile artık rakiplerinizden daha avantajlı duruma geleceksiniz. Sizin için derlediğimiz bu taktikler oyunda çok daha iyi olmanızı sağlayacak. Hadi başlayalım! 🙂

Mobile Legends Hile Gibi Taktikler

Bildiğiniz üzere Mobile Legends oyununu 2016 yılından beri birçok oyuncu oynamaktadır. Özellikle oyun Türkiye’deki gençler arasında hızla yayılmakta. Gün geçtikçe popülerleşen bu oyun vereceğimiz taktikler sayesinde daha da güzelleşecektir. Bu yazımızda Mobile Legends’teki genel taktikler bahsedeceğiz. Oyunda rakiplerinize karşı daha avantajlı olabilmek için Mobile Legends Karakter Rehberlerine göz atmanızı tavsiye ederiz.

mobile legends hile tadında taktikler
Oyunda kendini geliştirmek isteyenler için tüm içerikler Mobidictum.com’da

Mobile Legends’a Başlarken Bilinmesi Gerekenler

Mobile Legends oyunundaki amaç rakip takımın kulelerini yıkarak karşı takımın ana kulesine ulaşmaktır. Rakiplerinizin kulesini yıktığınız taktirde oyunda galip geleceksiniz. Tabii böyle anlatınca biraz basit gibi gözükmüş olsa da oyun sadece bundan ibaret değil. Her 2 takımında oyunda minyonları vardır. Bu minyonlar bazen birbiriyle bazende sizinle savaşmaktadır. Bu konuda çok etkili olduklarını söylenemez fakat kule yıkmaya çalıştığınızda gerçekten çok yardımları dokunur. Ayrıca haritamızın bazı tenha köşelerinde canavarlar bulunmaktadır. Onları öldürerek karakterinizi geliştirebilirsiniz. Kısaca oyundan bahsettiğimize göre şimdide Mobile Legends hile gibi taktiklere geçelim.

Mobile Legends Taktikleri

  • Vereceğimiz ilk taktik kule saldırılarınız ile ilgili. Kule yıkmaya asla tek başınıza gitmeyin. Önden minyonlarınızı yollamanız daha mantıklı olur diyebiliriz. Bu sayede kule minyonlara saldıracak ve hasar almanız engellenecektir. Aksi taktirde kuleyi yıkamadan çoktan ölmüş olursunuz.
  • Bir diğer taktiğimiz ise grup olarak hareket etmenizdir. Rakiplerinizin karşısına asla tek başınıza çıkmamalısınız. Unutmayın sürüden ayrılanı kurt kapar.
mobile legends hile
Mobile Legends hack gibi taktikler Mobidictum’da.

Karakter Seçiminde Neler Yapmalısınız?

  • Karakter seçimlerinizi çok dikkatli yapmanız gerekmektedir. Eğer ki yakın mesafe oynuyor ve agresif bir oyuncuysanız dayanıklılığı yüksek karakterler seçmelisiniz. Eğer ki oynayış tarzınıza uygun bir karakterle oynarsanız bilin ki zafer çok yakındır.
  • Oyunun başlarında öncelikle haritanın tenha yerlerindeki canavarları öldürmenizi tavsiye ediyoruz. Bu sayede karakterinizin seviyesini kolayca yükselteceksiniz ve rakiplerinizden daha güçlü konumda olacaksınız.

Çimenlerin Önemi

Harita üzerindeki çimenleri etkili bir şekilde kullanmalısınız. Örneğin koridorlar arasında seyahat ederken çimenleri kullanarak gizli bir şekilde rakibinizin karşısına çıkmalı ve aniden saldırmalısınız. Bu sayede rakiplerinizden daha avantajlı olacaksınız.

Total
0
Shares
2 Yorum
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler
Mobile Legends Cecillion

Mobile Legends Cecillion Rehberi: Nasıl oynanır?

Mobile Legends Cecillion karakteri son güncelleme ile birlikte oyuna geldi. Karakterimiz Cecillion Büyücü rolüne sahiptir. Uzmanlığı ise Ani Hasar ve Dürtme alanındadır. Cecillion'un 5 adet saldırı yeteneği bulunmaktadır. Karakterimizi marketten 32.000 Savaş Puanına veya 599 Elmasa satın alabilirsiniz.
Devamını oku