Mobile Legends Irithel Rehberi: Nasıl oynanır?

Mobile Legends Irithel karakteri oyuna 2017 yılında eklenmiştir. Irithel karakteri Nişancı rolüne sahiptir. Ayrıca karakterimizin uzmanlığı ise Cellat  alanındadır. Karakterimizin dayanıklılığı ise diğer karakterlerin ortalamasına göre oldukça düşüktür. Yani bu karakter ile öyle 3-4 kişinin arasına dalayım gibi mevzulara girmemelisiniz. Irithel karakterini marketten 32.000 Savaş Puanına veya 599 Elmasa alabilirsiniz.
Mobile Legends Irithel Karakteri
Mobile Legends – Irithel

Mobile Legends Irithel karakteri oyuna 2017 yılında eklenmiştir. Irithel karakteri Nişancı rolüne sahiptir. Ayrıca karakterimizin uzmanlığı ise Cellat  alanındadır. Karakterimizin dayanıklılığı ise diğer karakterlerin ortalamasına göre oldukça düşüktür. Yani bu karakter ile öyle 3-4 kişinin arasına dalayım gibi mevzulara girmemelisiniz. Eğer oyun tarzınız böyle ise Mobile Legends Saber Karakteri yazımına göz atabilirsiniz. Irithel karakterini marketten 32.000 Savaş Puanına veya 599 Elmasa alabilirsiniz.

Mobile Legends Irithel karakterinin genel

özellikleri

Karakterimizin 4 adet saldırı yeteneği bulunmaktadır. Ayrıca karakterimiz 260 Hareket Hızına, 110 Fiziksel Saldırı Gücüne, 17 Fiziksel Savunma Gücüne, 10 Büyülü Savunma Gücüne sahiptir. Karakterimizin 2540 Sağlığı(HP) bulunmaktadır.

 1. Hareket Hızı: 260
 2. Fiziksel Saldırı Gücü: 110
 3. Fiziksel Savunma Gücü: 17
 4. Büyülü Savunma Gücü: 10
 5. Sağlık(HP): 2540
Mobile Legends Irithel karakteri
Mobile Legends Irithel karakteri

Mobile Legends Irithel karakterinin saldırı yetenekleri

Ormanın Kalbi

Irithel ve Leo birbirlerini iyi tanırlar ve bu sayede Irithel hareket ederken de saldırabilir. Her Temel Saldırıda 3 ağır ok atılır.(ağır yayı yeniden yüklemek zaman alır). Karakterimiz attığı her ok başına rakiplerine %42 oranında Fiziksel Hasar verir.

Ok Yağmuru

Bu saldırısını kullanan karakterimiz belirlenen alanın içindeki rakiplerine 250 Fiziksel Hasar verir. Ayrıca Fiziksel Savunmalarını 3 saniyeliğine %15 düşürür.

Kraliçenin Gücü

Karakterimizin evcil hayvanı bu yeteneği kullandığımızda kükrer ve etrafındaki düşmanlara 200 Fiziksel Hasar verir. Ayrıca onları 2 saniyeliğine %80 yavaşlatır.

Arbalet

Bu yeteneğimizi kullandığımızda karakterimiz evcil hayvanını ileriye doğru zıplatır ve arbaletini kuşanır. Temel saldırıları 15 saniye boyunca hedefe ve etrafındaki düşmanlara 80 Fiziksel Hasar verir.

Mobile Legends Irithel Karakteri Ormanın Kalbi Kostümü
Mobile Legends Irithel Ormanın Kalbi Kostümü

Irithel’in sahip olduğu kostümler nelerdir?

Karakterimizin 6 adet kostümü bulunmaktadır. Bunlar Ormanın Kalbi, Gümüş Kasırga, Cehennem Ateşi, Gece Oku, Yay ve Yıldız Gezgini kostümleridir. Ormanın Kalbi kostümünü marketten 32.000 Savaş Puanına veya 599 Elmasa satın alabilirsiniz. Gümüş Kasırga kostümüne ise 269 Elmas’a sahip olabilirsiniz. Cehennem Ateşi kostümü için ise markete 899 Elmas ödeme yapmalısınız. Gece Oku kostümüne sahip olmanız için ise 2018 Mart Yıldız Işığı etkinliğinde olmanız gerekirdi. Yay kostümüne ise Zodyak Çağırması ile sahip olabilirsiniz. Yıldız Gezgini kostümüne de Kasım 2019’daki Şanslı Kutulardan çıkararak sahip olabilirdiniz.

 1. Ormanın Kalbi: 32.000 Savaş Puanı veya 599 Elmas
 2. Gümüş Kasırga: 269 Elmas
 3. Cehennem Ateşi: 899 Elmas
 4. Gece Oku: 2018 Mart Yıldız Işığı Etkinliği
 5. Yay: Zodyak Çağırması
 6. Yıldız Gezgini: Kasım 2019 Şanslı Kutu

Aşağıdaki videodan Irithel karakterinin tanıtımını izleyebilirsiniz. İyi oyunlar!

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts
Mobile Legends Chou

Mobile Legends Chou Rehberi: Nasıl oynanır?

Mobile Legends Chou Karakteri oyuna 2016 yılında eklenmiştir. Oyunda ki en eski karakterlerden biri olmakla birlikte en dayanıklı karakterlerden de biridir. Karakterimiz Savaşçı rolüne sahiptir. Uzmanlığı ise Hücum ve Kitle Kontrolü alanındadı. Chou ile birden fazla düşman ile yakın mesafede savaşabilirsiniz. Ayrıca karakterimizin 4 adet saldırı yeteneği bulunmaktadır.
Devamını oku