Mobile Legends Kaja Rehberi: Nasıl oynanır?

Mobile Legends için Destek ve Tank olan Kaja şampiyonunun incelemesini yaptık.
Mobile Legends Kaja
Mobile Legends Kaja

Mobile Legends Kaja karakteri Destek rolüne sahip bir karakter ve kahramanın uzmanlığı Destek ve Tank üzerine. Karakterimizi marketten 32000 Savaş Puanına veya 599 Elmasa satın alabilirsiniz. Kaja karakterinin 3 tanesi aktif 1 tanesi pasif olmak üzere 4 yeteneği bulunuyor.

Mobile Legends Kaja

Kahramanımız bir destek olduğundan tek başına gezmek yerine diğer oyunculara (özellikle alt koridora) yardım etmeye çabalamalı. Tek başına gezmesi takıma fayda sağlamaktan çok, zarara neden olabilir. Tank rolüne sahip olması sayesinde ön saflarda savaşmaya da uygun bir karakterdir. Ayrıca Kaja, 270 hareket hızına, 120 fiziksel saldırı gücüne 30 fiziksel savunma gücüne, 10 büyü savunma gücüne, 2609 asgari cana ve 400 minimum manaya sahip. Ayrıca saniyede 52 can ve 12 mana yenilemesine sahip.

Mobile Legends Kaja
Mobile Legends Kaja

Kaja’nın yetenekleri neler?

Kaja’nın yetenekleri ile takım arkadaşlarınıza destek olabilir ve zor durumlardan onların kurtulmalarını sağlayabilirsiniz.

Gazap Kırbacı

Kaja, her 6 saniyede Gazap Kırbacı oluşturur. Sonraki Temel Saldırısı düşmanlara şimşek gönderir ve 100 (+70% Toplam Büyü Gücü) + hedefin toplam can değerinin 6% kadarına eşit Büyü Hasarı verir. Şimşek, yakınlardaki diğer düşmanlara da seker (en fazla 3 düşmana)

Emir Kırbacı

Kaja, genişleyen ve tekrar daralan Elektrikli Kılıç Halkasını oluşturur. Düşmanlara 150( +70% Toplam Büyü Gücü) Büyü Hasarı verir 30% oranında yavaşlatır. 1 saniye sürer. Düşman birimlere verilen her hasar Gazap Kırbacı’nın bekleme süresini 1 saniye azaltır.

Şimşek Bombası

Kaja belirlenen yöne doğru ilerler ve yol boyunca arkasında 3 adet şimşek bombası bırakır. Düşman birimler bombalara temas ettiğinde 200 (+120% Toplam Büyü Gücü) Büyü Hasarı alır.

İlahi Yargı

Kaja, belirlenen hedefe 300 (+150% Toplam Büyü Gücü) Büyü Hasarı vererek hedefi 1.5 saniye boyunca baskılar. Bu süre boyunca, düşman kahramanın Büyü Direnci 10 azalır. Kaja, hedef kahramanın kaybettiği Büyü Direncinin 2x kadarını emer.

kaja mobile legends
Kaja’nın kostümleri neler?

Kaja karakterinin kostümleri nelerdir?

  • İlahi Emir: 269 Elmas
  • Kaminari: 2019/06 Yıldız Üye
  • Dehşet Kırbacı: 599 Elmas
  • Robot Kartal: Sınırlı Süreli Etkinlik

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts