Mobile Legends Konum Aktifleştirme ve Sokak Sıralaması Nasıl Yapılır?

Mobile Legends konum aktifleştirme

Mobile Legends konum aktifleştirme ve sokak sıralaması nasıl yapılır? Mobile Legends’ta konumunuzu aktifleştirerek bölgenizde Mobile Legends oynayanlar arasında sıralamada kaçıncı sırada olduğunuza göz atabilirsiniz.

Mobile Legends Konum Aktifleştirme ve Sokak Sıralaması

Mobile Legends‘ta konumunuzu aktifleştirmek için için öncelikle akıllı telefon ya da tabletinizin konum özelliğini açmalısınız. Tam doğrulukta konum için WiFi’ye bağlanmanızı öneririz. Daha sonra Mobile Legends’a girerek önce Arkadaşlar sekmesine ardından da Yakın Arkadaşlar sekmesine girerek açılan sayfada karşınıza gelen kutucuğu işaretleyin.
  • Sonrasında oyunun ana sayfasının alt kısmında bulunan Liderlik Tablosu sekmesine gelip Sokak bölümünün sağ üst kısımda yer alan çark simgesine basarak konumunuzu seçiyorsunuz ve eğer sıralamada yer alıyorsanız kaçıncı sırada olduğunuza göz atabilirsiniz.

Sokak sıralaması her hafta pazartesi günü güncellenir. Sıralı maç yapıp kazandıkça sıralamanız artacaktır.

Mobile Legends konum aktifleştirme

Sıralama Kuralları: Global ve Yerel Sıralamada İlk 10

  • Yerel sıralamalar yapıldığında, tüm odalar yaşam bölgelerine göre konumlandırılır. Bunun yapılabilmesi için telefonunuzun konum hizmetlerinden bu özelliği aktif duruma getirmeniz gerekmektedir.
  • Mevcut yerel yönetim seviyenize göre sıralamalar “Başlangıç Sıralamalar, Orta Seviye Sıralamalar ve Gelişmiş Sıralamalar olarak üçe bölünmüş durumda. (Bölümler ülkelerinden bölgelere göre farklılık gösterebilir. Sonuç olarak da bölgelerin sıra odaları bu 3 bölgeden daha az da olabilir.)
  • Hafta sonrasında oyunculara Pazartesi günü sunucu saati saat 05.00’da Kahraman Puanı veriliyor. Kahraman puanının miktarı oyuncunun yerel sıralamada yer alıp alamamasına bağlı. Eğer yerel sıralamada yer alırsa oyuncu 7 gün süren bir Onursal Unvan alır.
  • Kahraman Puanı öncelikli olarak her kahramanı Sıralı Modda kullanma başarınıza bağlıdır. Ne kadar başarılı olursanız o kadar çok Kahraman Puanı alırsınız. Ancak maç kaybettiğinizde biraz da olsun Kahraman Puanı kaybedersiniz.

Mobile Legends konum aktifleştirme

Total
0
Shares
1 Yorum
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler