Mobile Legends Ling Rehberi: Nasıl oynanır?

Mobile Legends Ling

Mobile Legends Ling karakteri çoğu oyuncunun favori karakteridir. Karakterimiz Suikastçi rolüne sahiptir. Ayrıca Ling Karakteri Ani Hasar ve Cellat uzmanlığına sahiptir. Karakterimiz Ling’in dayanıklılığı diğer karakterlere oranla ortalamanın üstündedir. Ling karakterini marketten 32.000 Savaş Puanına veya 599 Elmasa satın alabilirsiniz.

Mobile Legends Ling Karakteri
Ling Karakteri

Mobile Legends Ling Karakterinin Genel Özellikleri

Karakterimizin 4 adet saldırısı bulunmaktadır. Bunlar Bulut Gezgini, İspinoz Kuşu, Kılıç Perisi ve Kılıç Tapınağı‘dır. Ayrıca karakterimiz 260 Hareket Hızına, 119 Fiziksel Saldırıya, 18 Fiziksel Savunmaya ve 10 Büyülü Savunmaya sahiptir. Ling karakterinin 2578 sağlığı(HP) vardır.

Karakterimizin Saldırı Yetenekleri

Bulut Gezgini(Pasif)

Ling’in üstün denge yeteneği duvarlar arasında sıçramasına yardımcı olur. Ling saniyede 2 Denge Puanı kazanır. Ayrıca rakiplerine verdiği her hasarda ise ekstra 5 Denge Puanı kazanır. Ling’in Denge yeteneği %40 kritik şansı verir fakat aynı zamanda da Kritik Hasarını %60 oranında düşürür.

İspinoz Kuşu

Link karakteri bu yeteneğini kullandığında Denge Yeteneği sayesinde belirlenen duvara sıçrar ve duvarın rengine göre kamuflaj olur. Kamuflaj olduğu sırada ise Denge Puanlarını hızlıca yeniler. Eğer karakterimiz kamuflaj durumunda hasar alırsa normal haline döner. Kontrol etkilerine maruz kaldığında ise yere düşer. Bir duvardan diğerine atlamak için bu yetenek kullanıldığı taktirde  kamuflaj durumunun bekleme süresi sıfırlanır.

Kılıç Perisi

Bu yeteneğini kullandığında karakterimiz hedeflenen yöne saldırır ve yolu üstündeki rakiplerini hançerleyerek 135 fiziksel hasar verir. Eğer Ling bu yeteneğini duvar üzerinde kullanırsa belirlenen noktaya koşar ve küçük bir alandaki düşmanlara 135 fiziksel hasar verir. Aynı zamanda rakiplerine hasar verirken birde %30 oranında yavaşlatır. Bu yavaşlama 1,5 saniye sürecektir. Bu saldırı yeteneğinin bir diğer özelliği ise her düşmana kullanıldığında karakterimizin sağlığını 35 HP artırmasıdır.

Kılıç Tapınağı

Ling yeteneğini kullandığı zaman zıplar ve kılıç yeteneğini 1,5 saniye boyunca kullanır. Bu esnada ise görünmez olur ve rahatça hareket edebilir. Bu saldırısı rakiplerine 250 Fiziksel Hasar verir.

Mobile Legends Ling Karakteri Ateş Dansı Kostümü
Ling Karakterinin Ateş Dansı Kostümü

Karakterimizin Kostümleri

Mobile Legends Ling karakterinin 3 farklı kostümü vardır. Bu karakterlerden Mavi İspinoz karakterimizin varsayılan kostümüdür. Karakterimizin Ateş Dansı kostümünü marketten 269 Elmasa satın alabilirsiniz. Ayrıca diğer kostümü Sokak Serserisi’ne markete 599 elmas ödüyerek sahip olabilirsiniz.

  1. Mavi İspinoz: 32.000 Savaş Puanı veya 599 Elmas
  2. Ateş Dansı: 269 Elmas
  3. Sokak Serserisi: 599 Elmas
Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts
Mobile Legends Pharsa

Mobile Legends Pharsa Rehberi: Nasıl oynanır?

Mobile Legends Pharsa karakteri oyuna 2017 yılında eklenmiştir. Karakterimiz Büyücü rolüne sahiptir. Uzmanlığı ise Hasar ve Dürtme alanındadır. Karakterimiz genellikle atak yapmak için kullanılır. Fakat öyle 4-5 kişinin arasına atlayarak kahramanlık yapmaya gelmez. Çünkü karakterimizin Dayanıklılığı diğer oyuncuların ortalamasına çok yakındır.
Devamını oku