Mobile Legends Lolita Rehberi: Nasıl oynanır?

Mobile Legends Lolita karakteri Tank ve Destekçi rolüne sahip olan hibrit bir karakterdir. Karakterimizin uzmanlığı ise Kitle Kontrolü ve Koridorda Baskın uzmanlıklarıdır. Karakterimiz Lolita oyuna eklenen ilk karakterlerden biridir. Yani oyuna 2016 yılında eklenmiştir. Ayrıca karakterimizi marketten 32.000 Savaş Puanına, 599 Elmasa veya 120 Kahraman Parçasına satın alabilirsiniz.
Mobile Legends Lolita

Mobile Legends Lolita karakteri Tank ve Destekçi rolüne sahip olan hibrit bir karakterdir. Karakterimizin uzmanlığı ise Kitle Kontrolü ve Koridorda Baskın uzmanlıklarıdır. Karakterimiz Lolita oyuna eklenen ilk karakterlerden biridir. Yani oyuna 2016 yılında eklenmiştir. Ayrıca karakterimizi marketten 32.000 Savaş Puanına, 599 Elmasa veya 120 Kahraman Parçasına satın alabilirsiniz.

Mobile Legends Lolita Karakteri Rehberi
Lolita Karakteri

Mobile Legends Lolita Karakterinin Genel Özellikleri

Karakterimizin Dayanıklılığı diğer karakterlere oranla ortalamanın oldukça üstündedir. Yani bu karakter ile 3-4 rakibin arasına girerek çılgınca savaşabilirsiniz. Ayrıca Lolita, 260 Hareket Hızına, 115 Fiziksel Saldırı Gücüne, 27 Zırha ve 10 Büyü Direncine sahiptir. Karakterimizin 2679 sağlığı(HP) bulunmaktadır.

  1. Hareket Hızı: 260
  2. Fiziksel Saldırı: 115
  3. Zırh: 27
  4. Büyü Direnci: 10
  5. Sağlık(HP): 2679

Karakterimizin Saldırı Yetenekleri

Noumenon Enerji Çekirdeği(Pasif)

Karakterimiz Lolita 5 saniye boyunca hasar almaz ise Noumenon Enerji Çekirdeği karakterimize 300 hasar emebilen ve 20 saniye boyunca aktif olacak bir kalkan kazandırır. Ayrıca takım arkadaşlarımız Lolita’ya yaklaştığında da kalkan kazanırlar.

Hücum

Karakterimiz bu yeteneğini kullandığında belirlenen alana doğru atılır. Sonraki 4 saniye içinde yapılacak olan Temel Saldırısı onu rakiplerinin üzerine sıçratır ve rakiplerine 200 Fiziksel Hasar verir. Ayrıca rakipleri de 0,8 saniye boyunca sersemletir. Karakterimizin saldırıları minyon için değişmektedir. Karakterimiz minyonlara maksimum sağlıklarının %50 kadarı ve +200 hasar verir. Buda diğer karakterlere göre oldukça yüksek bir rakamdır.

Koruyucu Siper

Karakterimiz bu yeteneğini kullandığında rakiplerinden gelecek hasarları engellemek için büyük bir kalkan kullanır. Ayrıca  Lolita Enerji Patlamasını kullanarak rakiplerine 300 Fiziksel Hasar verir. Kalkanına isabet eden her vuruş başına saldırısının verdiği hasar %35 oranında artacaktır.

Noumenon Rüzgarı

Lolita bu yeteneğini kullandığında Pasif Yeteneğinden kalkan kazanır. 2 saniye sürecek olan yüklemeden sonra önündeki yelpaze şeklindeki alana 350 Fiziksel Saldırı ile 700 kadar Fiziksel Saldırı Hasarı verir. Ayrıca maksimum yüklemeden sonra Lolita rakiplerini 2 saniye boyunca sersemletir. Bunlarda yetmezmiş gibi birde karakterimiz yükleme esnasında yelpaze şeklinde ki alandaki tüm rakiplerini %75 oranında yavaşlatır.

Mobile Legends Lolita Karakteri Aslan Dansı Kostümü
Lolita Karakteri Aslan Dansı Kostümü

Karakterimizin Kostümleri

Karakterimiz Lolita’nın 4 farklı kostümü bulunmaktadır. Çelik Elf Kostümü karakterimizin varsayılan kostümüdür. Diğerleri ise Acemi Asker, Haylaz Hilekar ve Aslan Dansı kostümleridir.

  1. Çelik Elf: 32.000 Savaş Puanı & 599 Elmas & 120 Kahraman Parçası
  2. Acemi Asker: 399 Elmas & 100 Premium Kostüm Parçası
  3. Haylaz Hilekar: 749 Elmas
  4. Aslan Dansı: 749 Elmas

Ayrıca aşağıdan karakterimizin için yapılan tanıtım videosunu izleyebilirsiniz. Masha karakteri için yaptığımız rehbere de göz atmayı unutmayın. İyi oyunlar 😀

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts
Mobile Legends Zilong

Mobile Legends Zilong Rehberi: Nasıl oynanır?

Mobile Legends Zilong karakteri oyuna 2016 yılında eklenmiştir. Karakterimiz Zilong, Savaşçı ve Suikastçı rolüne sahip hibrit bir karakterdir. Zilong karakteri oyunun başlangıç karakterlerinden biridir. Oyunu indiren her oyuncuya ücretsiz olarak verilmektedir. Karakterimizin uzmanlığı ise Hücum ve Başlatıcı alanındadır. Zilong karakterinin oyun tarzı diğer karakterlere göre oldukça kolaydır. Bunun nedeni ise karakterin başlangıç karakterlerinden biri olmasıdır.
Devamını oku