Mobile Legends Lunox Karakteri Rehberi: Nasıl oynanır?

2018 yılında oyuna eklenen Lunox hakkında tüm bildiklerimizi anlattık. Lunox nasıl oynanmalı?
Mobile Legends Lunox

Mobile Legends Lunox karakteri Büyücü rolüne sahip bir karakter ve oyuna 2018 yılında eklendi. Ayrıca uzmanlığı Hasar ve Dürtme alanındadır. Karakterimizi marketten 32.000 Savaş Puanına veya 599 Elmasa satın alabilirsiniz. Lunox karakterinin 5 adet saldırı yeteneği bulunmakta.

Mobile Legends Lunox karakterinin genel özellikleri

Karakterimizin dayanıklılık ortalaması diğer karakterlere göre ortalamanın üstündedir. Ayrıca karakterimiz 240 Hareket Hızına, 115 Fiziksel Saldırı Gücüne 15 Fiziksel Savunma Gücüne, 10 Büyülü Savunma Gücüne ve 2521 Sağlığa (HP) sahiptir.

 • Hareket Hızı: 240
 • Fiziksel Saldırı Gücü: 115
 • Fiziksel Savunma Gücü: 15
 • Büyülü Savunma Gücü: 10
 • Sağlık (HP): 2521
Mobile Legends Lunox
Mobile Legends – Lunox

Lunox’un saldırı yetenekleri nelerdir?

Hayaller Ülkesi Dönemeci (Pasif)

Lunox zaman ve gerçeklik duyularını kaybetmiştir. Bu yüzden BS etkilerinden yararlanamaz. Karanlık şiddetini artırdığında BS etkileri Büyü Nüfuzuna dönüşür. Aydınlık kuvvetlendiğinde ise BS etkileri Fiziksel Savunma ve Büyü Direncine dönüşür.

Yıldız Nabzı

Karakterimiz bu saldırısını kullandığında Yıldız Yağmuru saldırısı ile rakiplerine saldırı ve onlara 200 büyü hasarı verir. Ayrıca 60 Sağlık (HP) kazanır. Yetenek çoklu hedeflere hasar verdiğinde yenilenme etkisi iki katına çıkar.

Kaos Saldırısı

Lunox bu yeteneğini kullandığında kaos enerjisini ileri doğru salar ve rakiplerine 240 büyü hasarı vererek onları 1 saniye boyunca %10 yavaşlatır. Rakip kahramanlara saldırdığında ise Lunox, rakibinin sağlığının %2 kadarına eşit bir miktarda fazladan Büyü Hasarı verir.

Kozmik Fizyon

Lunox Düzen ve Kaos‘un gücünü kullandığında yolu üzerindeki rakiplerine 300 Büyü Hasarı verir ve onları 2 saniye boyunca %40 yavaşlatır.

Düzen ve Kaos

Karakterimiz Lunox, Kaos ve Düzen güçlerine sahiptir. Yeteneklerini her kullandığında, güçleri artar. Düzen gücünü kullandığında Aydınlık kazanır ve dokunulmaz durumda sürekli hasar verir. Kaos gücünü kullandığında ise Karanlık kazanır ve hedeflenen alana sıçrayarak “Kaos Saldırısı” yeteneğinin BS’ni kaldırır.

Mobile Legends Lunox
Mobile Legends Lunox – Kelebek Kanatları Kostümü

Lunox karakterinin kostümleri nelerdir?

Karakterimiz Lunox’un 6 farklı kostümü bulunmaktadır. Bunlar Alacakaranlık Tanrıçası, Kanlı Meryem, Kozmik Armoni, Kül Çiçeği, Terazi ve Kelebek Kanatları kostümleridir.

 • Alacakaranlık Tanrıçası: 32.000 Savaş Puanı veya 599 Elmas
 • Kanlı Meryem: 269 Elmas
 • Kozmik Armoni: 599 Elmas
 • Kül Çiçeği: 2019/05 Yılı Yıldız Üye
 • Terazi: Zodyak Çağrısı Etkinlikleri
 • Kelebek Kanatları: Süre Sınırlı Etkinlikleri

Diğer Mobile Legends karakterlerini de incelemek isteyebilirsiniz. Ayrıca aşağıda ki videoda Lunox karakterinin bir tanıtımı yer almaktadır.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler
Mobile Legends Baxia

Mobile Legends Baxia Rehberi: Nasıl oynanır?

Mobile Legends Baxia karakteri oyuna 2019 yılında eklenmiştir. Karakterimiz Tank rolüne sahiptir ayrıca uzmanlığı ise Başlatıcı ve Kitle Kontrolü alanındadır. Yani şöyle 3-4 rakibin arasına dalarak oyunun kahramanı olmak istiyorsanız kesinlikle bu karakter tam size göre. Karakterimizin dayanıklılığı ise diğer karakterlerin ortalamasının oldukça üstündedir. Hatta oyundaki en dayanıklı karakterlerden biridir.
Devamını oku