Mobile Legends Minotaur Rehberi: Nasıl oynanır?

Mobile Legends için Destek ve Tank olan Minotaur şampiyonunun incelemesini yaptık.
Mobile Legends Minotaur
Mobile Legends Minotaur

Mobile Legends Minotaur karakteri Destek rolüne sahip bir karakter ve kahramanın uzmanlığı Destek ve Tank üzerine. Karakterimizi marketten 15000 Savaş Puanına veya 399 Elmasa satın alabilirsiniz. Minotaur karakterinin 3 tanesi aktif 1 tanesi pasif olmak üzere 4 yeteneği bulunuyor.

Mobile Legends Minotaur

Kahramanımız bir destek olduğundan tek başına gezmek yerine diğer oyunculara (özellikle alt koridora) yardım etmeye çabalamalı. Tek başına gezmesi takıma fayda sağlamaktan çok, zarara neden olabilir. Tank rolüne sahip olması sayesinde ön saflarda savaşmaya da uygun bir karakterdir.

Kahramanımız Minotaur, 260 hareket hızına, 123 fiziksel saldırı gücüne 23 fiziksel savunma gücüne, 10 büyü savunma gücüne, 2759 asgari cana sahip. Ayrıca saniyede 44 can yenilemesine sahip.

Mobile Legends Minotaur
Minotaur Yetenekler

Minotaur’un yetenekleri neler?

Minotaur’un yetenekleri ile takım arkadaşlarınıza destek olabilir ve zor durumlardan onların kurtulmalarını sağlayabilirsiniz.

Öfke Modu (Pasif)

Düşmanlara, Becerilerle veya Temel Saldırılarla hasar vermek Minotaur’un öfkesini tazeler. Öfke maksimum seviyeye ulaştığında Minotaur Öfke Durumuna girerek ekstra Fiziksel Saldırı, Fiziksel Defans ve Büyü Direnci kazanır (seviye ile artar.)

Ayrıca tüm becerileri ekstra özelliklere sahip olur. Öfke durumu sona erdiğinde, Minotaur belirli bir süre öfke toplayamaz ve Minoslu Öfkesini kullanamaz.

Umutsuzluk Vuruşu

Minotaur belirlenen alana doğru zıplar. İnerken çevresindeki düşmanlara 280 (+60% Toplam Fiziksel Saldırı) Fiziksel Hasar verir ve düşmanları 65% oranında yavaşlatır. 2 saniye sürer. Minotaur bu becerisi ile düşmanlara hasar verdiğinde Öfkesini tazeler.

Öfke Durumu: Saldırı Menzili artar ve hedefin maksimum canının 1.5% kadarı ekstra Fiziksel Hasar verir.

Motivasyon Kükreyişi

Minotaur kendisini ve çevresindeki müttefiklerini motive ederek 260 can yeniler. Minotaur, aldığı hasara göre kendisine ekstra can kazandırır. Sonraki 2 saniye boyunca, Minotaur, Temel Saldırılardan hasar aldığında Öfke yeniler.

Öfke Durumu: Minotaur 2 saniye boyunca Öfke Yenileme etkisi kazanarak Temel Saldırılarla azalan canını yeniler.

Minoslu Öfkesi

Minotaur, Öfke kurtarma moduna girerek Öfkesini sürekli olarak tazeler. Bu beceri ne kadar uzun kullanılırsa o kadar çok Öfke tazelenir.

Öfke Durumu: Minotaur yere 3 defa arka arkaya vurarak etrafına şok dalgaları gönderir. Bu dalgalar; çevresindeki düşmanlara 180 (+85% Toplam Fiziksel Saldırı) Fiziksel Hasar verir, onları havaya savurarak 70% yavaşlatır. Son şok dalgası 200 (+85% Toplam Fiziksel Saldırı) Gerçek Hasar verir.

Mobile Legends Minotaur
Minotaur Kostümler

Minotaur karakterinin kostümleri neler?

  • Patlayan Yanardağ: 399 Elmas
  • Mekik: 250 Kostüm Parçası
  • Kutsal Çekiç: 599 Elmas
  • Boğa: Zodyak Çağrısı Etkinlikleri

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts
Mobile Legends Chou

Mobile Legends Chou Rehberi: Nasıl oynanır?

Mobile Legends Chou Karakteri oyuna 2016 yılında eklenmiştir. Oyunda ki en eski karakterlerden biri olmakla birlikte en dayanıklı karakterlerden de biridir. Karakterimiz Savaşçı rolüne sahiptir. Uzmanlığı ise Hücum ve Kitle Kontrolü alanındadı. Chou ile birden fazla düşman ile yakın mesafede savaşabilirsiniz. Ayrıca karakterimizin 4 adet saldırı yeteneği bulunmaktadır.
Devamını oku