Mobile Legends Nana Karakteri Rehberi: Nasıl oynanır?

Mobile Legends Nana karakteri için ipuçları verdik.
Mobile Legends Nana

Mobile Legends Nana karakteri Büyücü rolüne sahip bir karakter ve kahramanın uzmanlığı Uzak Mesafe ve Destek üzerine. Karakterimizi marketten 6500 Savaş Puanına veya 299 Elmasa satın alabilirsiniz. Nana karakterinin 3 tanesi aktif 1 tanesi pasif olmak üzere 4 yeteneği bulunuyor.

Mobile Legends Nana

Kahramanımız bir büyücü olduğundan canı düşük ve rakiplere saldırırken temkinli olmakta fayda var. Nana’yı oynamak için en uygun yerler minyon kesmeye ve hızlı gelişmeye müsait olan üst ve alt koridorlar. Kahramanımız Nana 250 hareket hızına, 115 fiziksel saldırı gücüne 17 fiziksel savunma gücüne, 10 büyü savunma gücüne, 2501 asgari cana ve 510 minimum manaya sahip. Ayrıca saniyede 34 can ve 18 mana yeniliyor.

Mobile Legends Nana
Mobile Legends Nana

Nana’nın yetenekleri nelerdir?

Nana’nın yetenekleri ile rakiplerinizi kolaylıkla ekarte edebilirsiniz.

Molina’nın hediyesi (Pasif)

Nana ölümcül bir hasar aldığında, Molina’nın kutsaması onu dönüştürür. Bir süre boyunca Nana tüm saldırılara karşı bağışık duruma gelir ve hareket hızı %70 artar. Dönüşüm durumunda, Nana toplam HP’sinin %10 kadarını yeniler ancak beceri kullanamaz. Kutsama her 120 saniyede bir aktif olur.

Sihirli Bumerang

Nana belirlenen alana sihirli bir bumerang gönderir. Bumerang bir düşmana her çarptığında 200 (+100% toplam büyü gücü) Büyü Hasarı verir ve düşmanları 1 saniye boyunca %40 yavaşlatır. İlk düşman tüm hasarı alırken sonraki düşman %20 daha az hasar alır, hasar en fazla %602a kadar azalır.

Molina Öpücüğü

Nana, belirlenen alana Molina’yı çağırır. Kısa bir süre sonra, Molina bir düşman kahramanına kilitlenir, onu yakalar ve dönüştürür. 250 (+50% toplam büyü gücü) Büyü Hasarı verir ve onları 1.5 saniyeliğine %50 yavaşlatır. Dönüştürülen kahramanların Büyü Dirençleri %25 oranında düşer.

Molina hücumu

Nana belirlenen alana 3 kez saldırması için Molina’yı çağırır. Her saldırı alandaki düşmanlara 400 (+180% Toplam Büyü Gücü) Büyü Hasarı vererek 2 saniyeliğine %50 yavaşlatır. Eğer Morina aynı düşmana birden fazla kez vurursa o düşman 1 saniye boyunca sersemler.

Mobile Legends Nana
Mobile Legends Nana kostümler

Molina karakterinin kostümleri nelerdir?

  • Zamanın Hizmetçisi: 239 elmas
  • Mezarlık Partisi: 250 kostüm parçası
  • Pijama Partisi: 419 elmas
  • Rüzgar Perisi: 749 elmas
  • Mekanik Bebek 899 elmas

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts
Mobile Legends Lolita

Mobile Legends Lolita Rehberi: Nasıl oynanır?

Mobile Legends Lolita karakteri Tank ve Destekçi rolüne sahip olan hibrit bir karakterdir. Karakterimizin uzmanlığı ise Kitle Kontrolü ve Koridorda Baskın uzmanlıklarıdır. Karakterimiz Lolita oyuna eklenen ilk karakterlerden biridir. Yani oyuna 2016 yılında eklenmiştir. Ayrıca karakterimizi marketten 32.000 Savaş Puanına, 599 Elmasa veya 120 Kahraman Parçasına satın alabilirsiniz.
Devamını oku