Mobile Legends Rafaela Rehberi: Nasıl oynanır?

Mobile Legends için Destek ve Yenilenme uzmanlığına sahip olan Rafaela şampiyonunun incelemesini yaptık.
Mobile Legends Rafaela
Mobile Legends – Rafaela

Mobile Legends Rafaela karakteri Destek rolüne sahip bir karakter ve kahramanın uzmanlığı Destek ve Yenilenme üzerine. Karakterimizi marketten 6500 Savaş Puanına veya 299 Elmasa satın alabilirsiniz. Rafaela karakterinin 3 tanesi aktif 1 tanesi pasif olmak üzere 4 yeteneği bulunuyor.

Mobile Legends Rafaela

Kahramanımız bir destek olduğundan tek başına gezmek yerine diğer oyunculara (özellikle alt koridora) yardım etmeye çabalamalı. Tek başına gezmesi takıma fayda sağlamaktan çok, zarara neden olabilir.  Kahramanımız Rafaela, 245 hareket hızına, 117 fiziksel saldırı gücüne 15 fiziksel savunma gücüne, 10 büyü savunma gücüne, 2441 asgari cana ve 545 minimum manaya sahip. Ayrıca saniyede 36 can ve 23 mana yenilemesine sahip.

Mobile Legends Rafaela
Rafaela Yetenekler

Rafaela’nın yetenekleri neler?

Rafaela’nın yetenekleri ile takım arkadaşlarınıza destek olabilir ve onlara fazladan güç sağlayabilirsiniz.

İlahi Gazap (Pasif)

Rafaela, kendisini öldüren düşman kahramanını 2 saniye boyunca hedefi cezalandırır (Hedef belirli bir mesafe içinde olmalıdır) ve hedefin maksimum canının 20% kadarını Gerçek Hasar olarak verir. Bu saldırı diğer kahramanlar tarafından engellenebilir. Bu beceri sadece düşman kahramanlar üzerinde etkilidir.

İntikam Işığı

Rafaela, Kutsal Işığın gücünü kullanarak en yakındaki 3 düşman birimine 225 (+120% Toplam Büyü Gücü) Büyü Hasarı verir. Düşmanları kısa bir süreliğine ortaya çıkarır ve 1.5 saniye boyunca 40% oranında hedefleri yavaşlatır. Eğer bu beceri 5 saniye içinde aynı düşman birime hasar verirse becerinin hasarı 20% oranında artar. 3 defaya kadar birikebilir.

Kutsal İyileşme

Rafalea Kutsal Işık çağırır, kendi ve yanındaki en düşük can oranına sahip müttefik için 370 (+50% Toplam Büyü GÜcü) kadar can yeniler. Diğer müttefikler için ise 90 (+25% Toplam Büyü Gücü) kadar can yeniler. Müttefiklerin Haraket Hızlarını 1 saniye için 50% kadar artırır.

Kutsal Vaftiz

Rafaela, Kutsal Işığın gücünü kullanarak önündeki düşmanları cezalandırır. Hedeflere 460 (+120% Toplam Büyü Gücü) Büyü Hasarı verir. ve 1.5 saniyeliğine sersemletir. Ayrıca hedefleri 40% yavaşlatır.

Mobile Legends Rafaela
Rafaela Kostümleri

Rafalea karakterinin kostümleri neler?

  • Bereket Tanrıçası: 399 Elmas
  • Çiçek Perisi: 899 Elmas
  • S.A.B.E.R Sıhhiye: 899 Elmas
  • Biyomedik: Süre Sınırlı Etkinlik
Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Related Posts
Mobile Legends Lesley

Mobile Legends Lesley Rehberi: Nasıl oynanır?

Mobile Legends Lesley karakteri oyuna 2018 yılında eklenmiştir. Karakterimiz Lesley Nişancı ve Suikastçı rollerine sahip hibrit bir karakterdir. Ayrıca uzmanlığı ise Cellat ve Ani Hasar verme alanındadır. Karakterimizin dayanıklılığı diğer karakterlerin ortalamasının altındadır. Lesley karakterini marketten 32.000 Savaş Puanına veya 599 Elmasa satın alabilirsiniz.
Devamını oku
Mobile Legends Zilong

Mobile Legends Zilong Rehberi: Nasıl oynanır?

Mobile Legends Zilong karakteri oyuna 2016 yılında eklenmiştir. Karakterimiz Zilong, Savaşçı ve Suikastçı rolüne sahip hibrit bir karakterdir. Zilong karakteri oyunun başlangıç karakterlerinden biridir. Oyunu indiren her oyuncuya ücretsiz olarak verilmektedir. Karakterimizin uzmanlığı ise Hücum ve Başlatıcı alanındadır. Zilong karakterinin oyun tarzı diğer karakterlere göre oldukça kolaydır. Bunun nedeni ise karakterin başlangıç karakterlerinden biri olmasıdır.
Devamını oku
Mobile Legends Chou

Mobile Legends Chou Rehberi: Nasıl oynanır?

Mobile Legends Chou Karakteri oyuna 2016 yılında eklenmiştir. Oyunda ki en eski karakterlerden biri olmakla birlikte en dayanıklı karakterlerden de biridir. Karakterimiz Savaşçı rolüne sahiptir. Uzmanlığı ise Hücum ve Kitle Kontrolü alanındadı. Chou ile birden fazla düşman ile yakın mesafede savaşabilirsiniz. Ayrıca karakterimizin 4 adet saldırı yeteneği bulunmaktadır.
Devamını oku