Mobile Legends Uranus Rehberi: Nasıl oynanır?

Mobile Legends Uranus karakteri için ipuçları verdik.
Mobile Legends Uranus
Mobile Legends Uranus

Mobile Legends Uranus karakteri Tank rolüne sahip bir karakter ve kahramanın uzmanlığı Yenilenme ve Dürt üzerine. Karakterimizi marketten 32000 Savaş Puanına veya 599 Elmasa satın alabilirsiniz.

Mobile Legends Uranus

Kahramanımız bir tank olduğundan dolayı canı bir hayli yüksek ve rakiplerden korkmadan saldırı yapabiliriz. Uranus’u oynamak için en uygun yerler minyon kesmeye ve hızlı gelişmeye müsait olan üst ve alt koridorlar. Kahramanımız Uranus 260 hareket hızına, 115 fiziksel saldırı gücüne 20 fiziksel savunma gücüne, 10 büyü savunma gücüne, 2689 asgari cana ve 510 minimum manaya sahip. Ayrıca saniyede 32 can ve 12 mana yeniliyor.

Mobile Legends Uranus
Mobile Legends – Uranus

Uranus’un yetenekleri neler?

Uranus karakterinin 3 tanesi aktif 1 tanesi pasif olmak üzere 4 yeteneği bulunuyor.

Radyasyon (Pasif)

Uranus güçlenmek için kendisine yapılan saldırıların enerjilerini emer ve her 10 saniyede 2-10 sağlık puanı yeniler. Bu etki 20 defaya kadar birikebilir

İyonik Kenar

  • Uranus, çevresinde dönen iki enerji küresini serbest bırakır, küreler düşmana 125 (+30% Toplam Büyü Gücü) Büyü Hasarı verir ve hedeflerin Fiziksel Saldırılarını ve Büyü Güçlerini 15% düşürerek Hareket Hızlarını 2 saniyeliğine 30% düşürür.
  • Bu beceri düşmanlara her hasar verildiğinde hedeflerin üzerinde işaret yığını biriktirir. Her yığın Radyasyon’un hasarını 40% arttırır. Maksimum 325%. Her enerji küresi aynı hedefe yalnızca bir kez hasar verebilir.

Üstün Koruma

  • Uranus belirlenen alana saldırır, yol üzerindeki düşmanlara 80 (+20% Toplam Büyü Gücü) Büyü Hasarı verir ve hedefleri 25% yavaşlatır. Bu sırada Uranus, 4 saniye boyunca 400 (+200% Toplam Büyü Gücü) hasar emebilen bir enerji kalkanı kazanır.
  • Kalkan kırıldığında veya süresinin sonuna geldiğinde patlayarak etrafındaki düşmanlara 300 (+150% Toplam Büyü Gücü) Büyü Hasarı verir.

Kutsama

Uranus, vücudunda saklı olan enerjiyi açığa çıkararak üzerindeki Yavaşlamama Etkilerini ortadan kaldırır ve anında 200 can puanı yeniler. Bu sırada Hareket Hızı 8 saniye boyunda 60% artar. (Hareket Hızı artışı zamanla azalır.) Uranus ayrıca 5 radyasyon kazanır, kalkanı ve yenilenme etkileri 8 saniye boyunca güçlenir. Bu süre boyunca kitle kontrol etkilerinden etkilenmez.

Mobile Legends Uranus
Uranus kostümler

Uranus karakterinin kostümleri nelerdir?

  • Antik Ruh: 269 Elmas
  • Meka Koruyucu: Şafak Fatihi
  • Video Oyunu Ustası: Süre Sınırlı Etkinlik
  • Pinball Makinesi: 749 Elmas

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts