Paramanya Düello Serisi – Alevli Gizli Plan Etkinliği Nasıl Geçti?

Paramanya Düello
Paramanya

Paramanya Etkinliklerinden Kesitler

  Yepyeni bir Paramanya serisi ile karşınızdayız. Bu seride etkinliklerin bizler için nasıl geçtiğine, etkinlikler hakkındaki düşüncelerimize ve oynadığımız bir kaç el oyuna değineceğiz.
  Alevli Gizli Plan etkinliğinin sonuna geldik .Bugün de yeni bir etkinlik geliyor ve Alevli Gizli Plan etkinliğinin benim için nasıl geçtiğini anlatacağım. Bu etkinlikte yaptığım bir kaç şeyden bahsetmek istiyorum. Öncelikle etkinliklere öyle 3 bin 5 bin elmas ile başlayan biri değilim. Genelde 400-500 elmas ile etkinliklere katılırım o yüzden etkinliklerden ne kadar çok aksesuar ve kart alabilirsem benim için o kadar iyi oluyor.

Alevli Gizli Plan Etkinliği

Alevli Gizli Plan etkinliği başlar başlamaz elimdeki elmas ile 5 ‘li kutulardan açmaya başladım. Başta açtığım ilk kutularda Alevli Gizli Plan Parçaları çıktı ve bu etkinliğin çok kolay olduğunu düşündüm. 200 elmas harcadım 4 tane parça buldum ve bir an yeni aksesuarı alacağımı sandım. Ama elimde kalan 300 elmastan açtığım kutular ile ne yazık ki bir tane bile parça bulamadım. Elmasım bitince 3 Alevli Gizli Plan Parçası ile popüler aksesuar çekiliş kutusunu açtım. Milyarder Tapusu çıktı ve beklediğim bir aksesuar değildi. Bende sadece 1 tane Alevli Gizli Plan Parçası kaldı ve üçe tamamlayıp tekrar kutu açmaya karar verdim. Bu sefer de Renkli Misket çıktı ve yine hayal kırıklığına uğradım ve bu şekilde etkinlik benim için de bitmiş oldu.

Paramanya Düello
Beşli Kutudan 😍😍😵

  Alevli Gizli Plan etkinliği kolay beklediğim ancak beni zorlayan ve istediğim aksesuarları çıkartamadığım bir etkinlikti. 3 Alevli Gizli Plan verip aldığımız popüler aksesuar çekiliş kutusunda bulunan S aksesuarların bazıları gereksiz aksesuarlardı. Bunların yerine daha güzel ve kullanışlı aksesuarlar konulabilirdi. Genel olarak kolay sayılacak bir etkinlik değildi. Ama son zamanlarda çıkan aksesuar etkinliklerine göre biraz daha kolay bir aksesuar etkinliğiydi.

Kombinleri Nasıl Yapmalı?

 Bu etkinlikte oynadığım maçlar arasından seçtiğim 1 elden bahsedip karşıma çıkan rakipten örnek vererek rakibin kombinini inceleyip daha iyi nasıl kombin oluşturabiliriz,buna değineceğim.
  İlk olarak hangi kart ve aksesuarları kullandığımdan bahsetmek istiyorum.

KART=KARA MAYA
AKSESUARLAR:

  • Hızlı Yarışçının Kaskı
  • Kusursuz Altın Zar takımı
  • Alevli Büyük Proje
  • Alevli Seyahet Rehberi

  Envanterimde çeşit çeşit kart ve aksesuarlar olmadığından bu şekilde bir kombin kullanıyorum. İyi bir kombin değil ama bu oyunda kombin kadar önemli olan sizin belirlediğiniz strateji. Siz rakibinizi stratejinizi belirleyip ona göre hamleler yaparsanız rakibinizde hangi aksesuarlar olursa olsun galip gelme şansınız da o kadar yüksek olur. Benim fikrim bu yönde ve oyunda karşıma çıkan rakiplerin çoğunu da mağlup ediyorum.

Paramanya Düello
   Görselde gördüğünüz Şakacı Ateş ile karşılaştım. Aksesuar ve kartı gayet iyi kombin ile kullanmış. Alevli Seyahat Rehberi iyi bir aksesuar ancak bu kombinde yerine Pat.Kus.Yolculuk Bileti aksesuarı da kullanılabilir. Alevli Kara Delik Silahı Kara Maya’ya karşı çok iyi giden bir aksesuar ve bu yüzden de rakibe karşı biraz da zorlandım. Alevli Büyük Proje ise benim kullandığım aksesuarlara karşı kullanılan bir aksesuar olmadığı için pek engel olmadı bana. Bu rakibe karşı Turistik Zafer ile galip geldim. Gayet güzel bir maçtı ve çekişmeli bir maç oldu. Zaten dediğim gibi iyi bir strateji ile rakiplerinizi yenebilirsiniz. Tecrübe ve stratejiniz ile Paramanya’da her türlü rakibe karşı kafa tutabilirsiniz. Tabii ki kart ve aksesuarlarınız da çok önemli ama bu şekilde bir yol izlediğinizde kart ve aksesuarlarda ikinci planda kalıyor. Kartın yanında kullanılabilir aksesuarlar aldığınızda oyunda kolaylaşıyor. Ayrıca oyunda şans faktörü bulunduğundan siz ne kadar iyi kart ve aksesuarlarla da oynasanız bile kaybetme ihtimaliniz oluyor zaten.

Paramanya Yeni Aksesuar Alevli Gizli Plan incelemesine , haftanın oyununa ve yakında çıkacak strateji oyunu War Planet Online haberimize göz atabilirsiniz. Daha fazlası için sitemizi ve Facebook sayfamızı takip etmeyi unutmayın.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler