Paramanya Düello Serisi – Sinirli Ayıcık Etkinliği Nasıl Geçti ?

Paramanya Düello Serisi
Paramanya Düello Serisi ile tekrar karşınızdayız. Bugünki yazımızda Sinirli Ayıcık Etkinliğinin değerlendirilmesini, ve oynadığım rakipler üzerinden kombin tavsiyelerini  bulabilirsiniz.
 

Sinirli Ayıcık Etkinliği 

   Yeni Aksesuar etkinliği benim çok uzun zamandır katıldığım en güzel ve en mutlu olduğum aksesuar etkinligiydi. Tabi böyle güzel geçmesinin sebebi yeni aksesuarı bedavaya almam oldu. Elmas harcamadan çantada bulunan Aile görevinden gelen Aksesuar Kutusundan hiç beklemediğim bir bir şekilde Sinirli Ayıcık çıktı ve şok oldum. Yani 1 elmas bile harcamadan ilk kutuda gelmesi beni çok şaşırttı. Ayrıca A Makaron 3 karşılığında alınan S Aksesuar Bileti kutusundan Şanslı Tramplen çıktı. Bu etkinlik böylece benim için harika oldu. Paramanyanın her aksesuar etkinliğini bu şekilde kolay yapmaları çok güzel olurdu. 😊😊
Paramanya Düello Serisi
İlk Kutudan Çıkan Güzellik 😊
 
   Benim açımdan etkinlik böyle çabuk geçti. Genel Etkinlik değerlendirmesi yapacak olursak yine oyuncuları zorlamadan çeşitli yollardan Sinirli Ayıcık’ ı alabilecekleri bir etkinlik olmuş. Hem birleştirme hem koleksiyon etkinliğine katılarak yeni aksesuarı ve belirli koleksiyon eşyaları karşılığında verilen S Aksesuar Bileti ile çok güzel aksesuarlar bulabilirsiniz. Birleştirme yaptıktan sonra çıkan aksesuarla birlikte A Külah da hediye ediliyor ve bu aksesuardan 10 adet toplayarak Sinirli Ayıcık alabilirsiniz ve buda etkinliği güzel kılan şeylerden biri oluyor. Hem birleştirme yapıp S Aksesuar alıyorsunuz hem de yeni aksesuar için malzeme hediye ediyor olması güzel birşey.
Yeni Aksesuar
Koleksiyon Etkinliği
 

Kombinler Nasıl Yapılmalı 

Etkinlik boyunca oynadığım maçlar arasından rastgele seçtiğim bir eldeki rakip üzerinden kombin oluşturup oyundan örnekler verip bu kısımda bahsedeceğim.
   Şuanda oynadığım maçlarda bu kombini kullanıyorum. Bu kombini kullanmamın sebebi elimde bunlardan daha iyi aksesuarlar ve kartlar olmaması. Yani fazla envanterim yoksa elime iyi kart ve aksesuarlar geçtikçe kombinimi geliştirmeye ve değiştirmeye çalışıyorum.
 
KARA MAYA
  • ALEVLİ AMANSIZ YAR. KASKI 
  • SİNİRLİ AYICIK 
  • ŞANSLI TRAMPLEN 
  • ALEVLİ SEYEHAT REHBERİ
Kart
Vera
 
   Görseldeki Vera ile oyunumuzdan bahsedeceğim. Öncelikle Vera kartına bir kombin önerim olacak. Vera daha çok iflas üzerine bir kart. Turbo Kask, Alevli Balon Silahı, Şanslı Tramplen , Alevli Milyarder Tapusu bu karta uygun bir kombin.
   Rakip Vera’ da İnşaat Planı vardı ve bu aksesuara kendi oluşturacağınız kombin de yer verebilirsiniz. Kullandığı diğer aksesuarlara bakacak olursak Zar konrol eğer elinizde diğer zar kontrol aksesuarlaı olmadığı sürece kullanılabilir bir aksesuar ancak diğerlerine tercih edilecek bir aksesuar değil. Normal bir şekilde çalışıyor ve rakibimde de zar kontrol Vera dan da olsa gerek iyi çalıştı. Karadelik ise karadelik silahı aksesuarına nazaran çok az tercih edilen bir aksesuar ve eskisi kadar popüler değil. Ama karadelik oyunda büyük bir avantaj ve Kara Maya’ya karşı bir aksesuarda olduğundan oyunda benide biraz zorladı . Bu yüzden Karadelik aksesuarlarını sizde İnşaat Planı gibi aksesuarlar var ise kullanmalısınız. Diğer kullandığı aksesuar basit bir kira artırma aksesuarı olduğundan bunun yerine Alevli Milyarder Tapusunu kullanılmalı.
  
Paramanya ile ilgili daha fazla inceleme, haber ve Elmas Kodu çekilişleri için Sitemizi ve Facebook sayfamızı takip etmeyi unutmayın.
Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler