Paramanya Dünya Şampiyonası Kayıtlarında Son Gün 3 Eylül

paramanya

Paramanya Dünya Şampiyonası Kayıtlarında Son Gün 3 Eylül

Netmarble tarafından geliştirilen Paramanya oyunu, 30 ülkeden katılımcıların yer alacağı büyük bir espor organizasyonluğuna imza atacak. 16 Aralık 2018 tarihinde Kore’nin başkenti Seul’de düzenlenecek dünya şampiyonasına ülkemizden 2 yarışmacı katılabilecek. Şampiyonun büyük ödüller kazanacağı uluslararası turnuva için paramanya.net web sitesi üzerinden ücretsiz kayıt yaptırabilirsiniz.

Türkiye’den 2 Yarışmacı Katılacak

Türkiye’den 2 yarışmacının katılacağı Paramanya Dünya Şampiyonası için 27 ağustos’ta  başlayan kayıtlar 3 eylül itibariyle kapanacak. Uluslararası düzenlenen turnuva için Türkiye’den 2 kişi katılacak. 3 Eylül itibariyle kayıtların kapanması ile birlikte başlayacak Türkiye Elemeleri sonucunda belirlenen 2 kişi Güney Kore’nin başkenti Seul’de bulunan Ünlü espor stadyumu GıGA Arena’da Büyük finale katılacak.

paramanyaTürkiye Elemeleri 3 Eylül’de

3 Eylül’e kadar paramanya.net web sitesi üzerinden ücretsiz kayıt yaptıran oyuncular için Türkiye elemeleri başlayacak. Uluslararası şampiyonada, belirlenen 2 kişi Netmarble organizasyonluğunda büyük final için Kore’nin başkenti Seul’e gönderilecek. Turnuvaya katılmak isteyenlerin resmi Facebook grubuna katılması zorunlu olacak ve eşleşmeler Facebook üzerinden yapılacaktır. Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları için bir diğer katılım şartı ise 18 yaşını doldurmuş olmak.

Şampiyonun Özel Karakteri Oyuna Eklenecek

Seul’de düzenlenen turnuvayı kazanan kişi büyük para ödülünün sahibi olacak. Bunun yanı sıra şampiyonun özel karakteri Paramanya oyununa eklenecek. 30 ülkeden oyuncuların katılacağı turnuvada tüm katılımcıları sürpriz hediyeler bekliyor.

Katılım Koşulları Nelerdir?

  1. Turnuvaya katılmak için web sayfasındaki katılım formunu eksiksiz doldurmak gerekmektedir.
  2. 18 yaşından küçük olanlar Turnuvaya katılamazlar.
  3. Oyuncular kendi hesapları ile oynamak zorundadır, başka hesap kullanımı yasaktır.
  4. Türkiye katılımcıları için TC vatandaşı olmak zorunludur.
  5. Turnuvaya katılacak oyuncuların Facebook grubuna katılması zorunludur, eşleştirmeler Facebook üzerinden yapılacaktır.
  6. Kayıtlar 27 Ağustos 2018’de başlayıp 3 Eylül 2018 tarihinde bitecektir. Bu tarihe kadar kayıt yapılmış olmalıdır.

Önemli not: Başvuru formunda size sorulacak olan PID numaranızı, oyuna giriş yaptıktan sonra ayarlar kısmından görüntüleyebilirsiniz.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler