Paramanya PID Numarası Nedir?

Paramanya

PID Nedir?

Paramanya’da ki her kullanıcının kendine özel bir numarası bulunmaktadır. Buna Paramanya Kimliği yani kısaca PID denir. Bu numara sık sık yapılan etkinlikler sonucu katılımcılara hediyeler verebilmek için gerekli olabiliyor ve zaman zaman isteniyor. Paramanya kimlik numaranızı nasıl bulacağınızı bilmiyorsanız doğru yere geldiniz.

Paramanya lobi

PID Numarası Nasıl Bulunur?

Paramanya’da PID numaranı görmek için aşağıdaki rehberi takip edebilirsiniz;

Öncelikle lobiden yani oyunun giriş ekranından ayarlar bölümüne girmeniz gerekmektedir. Lobi kısmında Ayarlar bölümü bulunmuyorsa sağ üst köşeden Rehber’e tıklayıp ordan Ayarlar bölümüne gidebilirsiniz. Bu bölüme girdikten sonra karşınıza gelecek olan ekranda PID numaranızı görebilirsiniz. Paramanya kimlik numaranızı kopyalamak için numaranın üzerine bir kez tıklamanız yeterlidir.

Paramanya PID

Bir kere tıkladıktan sonra artık PID numaranız kopyalanmış demektir. Bu sayede artık Paramanya sizden PID numaranızı istediği zaman istenilen yere kolaylıkla paylaşabilirsiniz.

Artık hediye kazanmanız durumunda sizden PID numaranız istendiğinde rahatça bulup paylaşabilirsiniz. PID kodunuzu kopyalamak için kodun yazdığı yere bir kere dokunmanız yeterli olacaktır. Kod, otomatik olarak kopyala-yapıştır işlemine hazır hale gelecektir.

Paramanya ID Ne İşe Yarar?

Paramanya ID

Paramanya ekibi oyuncular için sık sık etkinlikler düzenlemekte. Bu etkinlikler sonucu oyuncuların almaya hak kazandığı hediyelerin de onlara ulaştırılması gerekiyor. Hediyelerin hesaplarınıza gönderilmesi için sosyal medya hesapları aracılığıyla PID kodunuz istenmekte. Bu yüzden PID kodunuzu nasıl görebileceğinizi öğrenerek hediyelerinize daha hızlı ve kolayca kavuşabilirsiniz.

Ayrıca oyun içerisinde yaşadığınız sorunları teknik destek ekibine iletirken de sorunun takibi de belirteceğiniz PID numaranızla yapılmakta. Bu yüzden PID numaranız her zaman bir köşede bulunsa iyi olur.

Paramanya PID numaranızın nasıl bulacağınızı artık öğrendiğinize göre oyuna girmek için hala neyi bekliyorsunuz? Oyuna gir ve zarını sallamaya başla. Etkinlikleri takip ederek birçok ödülün sahibi olabilirsiniz.

Paramanya’yı IOS işletim sistemli cihazlara indirmek için Apple Store‘u, Android işletim sistemli cihazlara indirmek için ise Google Play Store‘u ziyaret edebilirsiniz.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler