Paramanya’da Yeni Aksesuar – Alevli Renkli Misket

Paramanya Yeni Aksesuar Alevli Renkli Misket

   Bugün Paramanya’da Yeni Aksesuar Alevli Renkli Misket oyuncular için kullanıma sunuldu. Bu aksesuar etkinliğinin detaylarından sizlere bahsedeceğiz.

  Alevli Renkli Misket yine bir birleştirme etkinliği ile tanıtıldı. Bu aksesuarı birleştirme yaparak elde edebilirsiniz. Ayrıca birleştirme etkinliği çeşitli şekilde geldi.Size bunların detaylarından bahsedeceğiz. Ama Alevli Renkli Misketin özelliğinden bahsedelim:

“Rakibin senin bulunduğun kareye geldiğinde veya sen rakibin bulunduğu kareye gittiğinde rakibin nakdinin yüzde 30 kadarını al.

Paramanya Yeni Aksesuar Alevli Renkli Misket
Yeni Aksesuar

   Bu aksesuar’ın normali Renkli Misket bir süre önce çıkmıştı.Bugün de alevlisi geldi. Yeni Aksesuara bakacak olursak rakib ile karşılaştığında rakibin yüzde 30 parasını alması iyi bir oran ve rakibi kolayca iflasa sürükler. Eğer iflas üzerine oynamak isterseniz bu aksesuarı kullanabilirsiniz. Ama oyunda bulunan diğer aksesuarların yanında özelliği biraz sönük kalıyor ve bu yüzden bu aksesuar pek tercih edilmiyor.

   Başta dediğim gibi aksesuar farklı birleştirme etkinlikleri ile geldi ve kısaca bunlardan bahsedelim. Yeni akseuar bu şekilde alınabilir:

  • A Ateş Elementi +A aksesuar=A+ Ateş El.
  • A Misket Parçası+A aksesuar=A+Misket
  • A+ Ateş Ele + A+ Misket=S Al. Renkli Mis.   
Paramanya Yeni Aksesuar Alevli Renkli Misket
Birleştirme Etkinliği

Tabiki  o kadar kolay bir birleştirme etkinliği olmamış. Biraz uğraştıracak bir etkinlik olmuş. Ayrıca S aksesuar kazanabileceğiz bir birleştirme türü de var. A misket parçasını A aksesuar ile birleştirme yaptığınızda çeşitli S aksesuar alabilirsiniz. İhtişam ışığı birleştirme etkinliği de var. İhtişam ışığı alabilmek için ise A+ Ateş Elementi ve A+ aksesuar birleştirmesi yapmanız gerekiyor.

   Alevli Renkli Misket için kombin önerimde olacak. Bu aksesuar iflas için kullanılacağı için iflas üzerine bir kombin önereceğim.

KART=KARA NEHİR

AKSESUARLAR=

  • TURBO KASK
  • ALEVLİ RENKLİ MİSKET
  • ALEVLİ MİLYARDER TAPUSU
  • ALEVLİ KARA DELİK SİLAHI

Paramanya Yeni Kart Demet incelemesine, Last Day On Earth Bunker Alfa Macerasına göz atabilirsiniz. Daha fazlası için sitemizi ve facebook sayfamızı takip etmeyi unutmayın.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler