Paramanya’da Yeni Aksesuar – Devir Tapusu

Paramanya'da Yeni Aksesuar - Devir Tapusu
   Paramanya’da yeni aksesuar Devir Tapusu incelemesi ile karşınızdayız. Bugün gelen yeni aksesuar Devir Tapusu birleştirme etkinliği ile oyuna eklendi.
  Bir önceki etkinlik yeni bir aksesuar gelmişti ve bizler bu etkinlikte yeni kart beklerken yeni bir aksesuar daha tanıtıldı. Devir Tapusu yeni aksesuar olarak karşımıza çıktı.Devir Tapusu’nun özelliği:
“Bina inşa ederken %33 ihtimalle aynı sıradaki rakibin yerine devralırsın”
Paramanya'da Yeni Aksesuar - Devir Tapusu
Devir Tapusu
   Benim uzun zamandır aksesuar olarak bekledigim özelliklerden biriydi. Çok kullanışlı bir aksesuar ve rakibe karşı zafer yapmak istiyorsanız kullanabileceğiniz bir aksesuar. Yüzdesi de iyi bir oran gibi duruyor.
  Devir Tapusu’nu nasıl elde edebiliriz bundan bahsedeceğiz. Devir Tapusu birleştirme etkinliği ile geldi. Bu aksesuarı birleştirme etkinliğine katılarak alabilirsiniz. İki şekilde yeni aksesuarı elde etme şansınız oluyor:
A Şanslı İnci + A Aksesuar
A Şanslı İnci + A Şans Aksesuarı
Bu birleştirme türlerini yaparak aralarında yeni aksesuarında bulunduğu çeşit çeşit aksesuar elde edebilirsiniz. Ayrıca yine bir İhtişam Işığı Birleştirme Etkinliği de geldi. Bu birleştirmeleri yaparak çeşitli İhtişam Işığı elde edebilirsiniz.
A Işık Parçası + A Aksesuar
A Işık Parçası + A Şans Aksesuarı
Ek olarak bu birleştirme türlerinden herhangi birini yaparsanız bonus olarak A Tılsım Aksesuarı veriyor. A Tılsım Aksesuarından 3 tane topladığınız zaman karşılığında A Şans Aksesuarını alabilirsiniz.
Paramanya'da Yeni Aksesuar - Devir Tapusu
Birleştirme Etkinliği
   Devir Tapusu bir zafer aksesuarı olduğu için buna göre bir kombin de oluşturacağım.
KART=ŞAKACI ATEŞ
AKSESUARLAR:
  • DEVİR TAPUSU
  • ALEVLİ İNŞAAT PLANI
  • ALEVLİ BÜYÜK PROJE
  • ŞANSLI TRAMPLEN
   Zaten bu kombini kullandığınız takdirde rakibe karşı oyununuz hem zafer hem de iflasa yönelik olacaktır.
   Yeni Paramanya serimiz olan Paramanya Düello serisine , Hearstone’a yeni başlayanlar için Heartstone Rehberine göz atabilirsiniz. Daha fazlası için sitemizi ve Facebook sayfamızı takip etmeyi unutmayın.
Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler