Paramanya’da Yeni Eşya: Şanslı Tramplen

Şanslı Tramplen

Paramanya’da Şanslı Tramplen İle İstediğin Yere Zıpla!

Bugün Paramanya’nın yeni aksesuar incelemesi ile karşınızdayız. Yeni aksesuar Şanslı Tramplen’i sizin için tanıtıp incelemesini yapacağız. Ama öncelikle Paramanya nasıl bir oyun, kısaca bahsetmek istiyorum. Paramanya Netmarble Games’in sunduğu iOS ve Android için ücretsiz sunulan masa oyunudur. Şehirler satın alıp evler, oteller ve simgeler kurabileceğiniz, para kazanıp rakiplerini iflas ettirmeye yönelik zarlı online bir masa oyunudur. Monopoly tarzı bir oyun ve sürekli kendini geliştirip yeniliyor.

Son zamanlarda oyuna çok güzel özellikler de geldi, daha güzel özellikler de gelmeye devam edecek ve bu konu ile ilgili ileride yazı oluşturmayı düşünüyorum. Sürekli kendini güncel tutan ve devamını getiren bir oyun olduğundan oyuncu sayısı da oldukça yüksek. Genellikle her hafta Salı ve Cuma günleri oyuna yeni kart ve aksesuarlar geliyor.

Dün yeni aksesuar Şanslı Tramplen oyuna eklendi. Bu aksesuarı tanıtıp incelemesini yapacağız. Ayrıca hangi aksesuarlar ve kart ile kullanabiliriz bunlar hakkında da tavsiyelerde bulunacağız. Önce özelliğine değinmek istiyorum. Aksesuarın özelliği: “Kendi bölgene geldiğinde kirasını 2 katına çıkarır ve yüzde 41 ihtimalle aynı sıradaki bir kareye gitmeni sağlar”.

Şanslı Tramplen

Bu aksesuarı almak için 10 tane A tramplen parçası biriktirmek gerekiyor. Ama benden tavsiye elmaslarınızı hemen harcamayın. Çünkü ben de şansımı denedim, aslında uzun zamandır beklediğim bir aksesuar olduğu için o hevesle 75 elmaslık kutulardan açtım. Ama ne yazık ki 400 elmas harcamama rağmen sadece bir tane A tramplen parçası geldi. Yani kolay kolay kutulardan çıkmıyor. Siz de benim gibi şansınızı zorlamadan etkinliğe katılabilirsiniz. Ayrıca altın kaplumbağa aksesuar etkinliği de var bu aksesuarlardan biriktirince ihtişam ışığı ve S popüler aksesuar çekiliş kutuları da alabilirsiniz. Tabi bu altın kaplumbağayı 2 gümüş kaplumbağa birleştirerek yapabilirsiniz.

Şanslı Tramplen gayet güzel bir aksesuar olduğu için alması da biraz zor olacak. Peki Şanslı Trampleni aldık diyelim, hangi aksesuarlar ile beraber kullanabiliriz? Sizlere birkaç kombin önerilerinde bulunmak istiyorum. Tabiki bu oluşturacağım kombinler benim düşüncem yine de aksesuar kombininizi oluşturmak size kalmış.

Şanslı tramplen bir zafer aksesuarı, yani oyunda zafere yönelik oynamak istiyorsanız tam  size yönelik bir aksesuar. Uygun aksesuarlar ile birlikte kullanırsanız sıralı,renkli ve turizm zaferlerini rahatlıkla yapabilirsiniz. Özellikle sıralı zafer yapmakta oyuncular zorlandığı için şanslı tramplen ile zaferleriniz daha kolay hale gelir. Kombinlerinizi ayarlarken bunlara dikkat edin.

Size tavsiye edebileceğim aksesuarlar ve kartlar

Eğer amacınız zafer yapmak ise Şanslı Tramplen ile birlikte bu kart ve aksesuarları kullanmanızı öneriyorum.

KART = Kara Maya veya Kara Sena

AKSESUARLAR

  • Turbo Kask
  • Şanlı Tramplen
  • Teleport Bileti
  • Alevli Seyahat Rehberi

Diğer bir şekilde rakibinizi iflas ettirmeye yönelik oynamak istiyorsanız bu kombini öneriyorum:

KART = Kara Nehir veya Selahattin Eyyubi

AKSESUARLAR

  • Turbo Kask (veya Alevli Seyahat Rehberi)
  • Şanslı Tramplen
  • Balon Silahı
  • Alevli Milyarder Tapusu

Her hafta salı ve cuma günleri oyuna eklenen kart ve aksesuar incelemeleri ile yeniden sizlerle birlikte olmaya devam edeceğiz. Ayrıca Paramanya haberleri ve Elmas Çekilişi etkinlikleri için facebook sayfamızı takip etmeyi unutmayın!

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler