Paramanya Yeni Kart-Demet

Paramanya'da Yeni Kart Demet
Yeni Kart Demet

   Paramanya’ya dün yeni kart etkinliği ile Demet geldi. Her zaman olduğu gibi sizler için yeni etkinliğin tanıtımını ve incelemesini yapacağız

   Dün oyuna çekiliş ve birleştirme etkinliği ile yeni kart Demet eklendi.Özellikleri ise şöyle:

Eşsiz Yeteneği:
 • İnşa yaptığında yüzde 32 ihtimalle bir inşa daha yapıp kirayı 2 katına çıkarır.
Özel Yeteneği:
 • Simge inşa ettiğinde veya simgene geldiğinde yüzde 85 ihtimalle kara delik açarsın.

Demet kartını Maksimum seviyeye getirince karta eklenen 2 haftalık eksta yetenek özelliği:

 • Simgene geldiğinde yüzde 60 ihtimalle yanından geçen rakibi durdur ve kira ödet.

   Bu yeni özellikler bu kart ile tanıtıldı ve ileri bir zamanda bu yeni özellikler yeni aksesuarlar olarak çıkacaktır. Yani bu yeni özellikleri kullanmayı çok isteyip bu kartı alamadıysanız sabredin ileride teker teker aksesuar olarak karşımıza çıkacaklar. Bu her kart için geçerli bir durum,önce yeni özellik kart ile tanıtılır ve ileri bir zamanda yeni aksesuar olarak çıkar.

   Özelliklerini inceleyecek olursak tüm özellikler yeni tanıtılan özellikler olduğundan buda kartı farklı kılacaktır. Özellikle özel yeteneği olan yeni karadelik özelliği rakiplerini zor duruma sokacaktır. Çünkü hem simge dikince hem de üstüne gelince karadelik açması bu kartı kullanan oyuncular için büyük bir avantaj oluyor. Eşsiz özelliği oyunculara inşaat planını kullanılmadan rahatca simge dikmelerini sağlayacaktır. Üstelik artı olarak kirayı 2 katına çıkarıyor. Ekstra özellik ise siz simgeniz de beklerken rakibiniz sizi geçerse tutacak ve simgenizde durmaya zorlayacak ve bu da farklı bir özellik olarak sunulmuş.

Bu yeni özellikler yeni kart ile tanıtıldı ve ileri bir zamanda bu yeni özellikler yeni aksesuarlar olarak çıkacaktır. Yani bu yeni özellikleri kullanmayı çok isteyip bu kartı alamadıysanız sabredin ileride teker teker aksesuar olarak karşımıza çıkacaklar. Bu her kart için geçerli bir durum,önce yeni özellik kart ile tanıtılvileri bir zamanda yeni aksesuar olarak çıkar.

Yeni Etkinlik
Birleştirme Etkinliği

     Bu kartı çekiliş etkinliğinden ve birleştirme yaparak elde edebilirsiniz. S+ Demeti almak için S demet,3 Gül Damgası ve 8 Kar Kristali bulmanız gerekiyor. S Demet sadece birleştirme yaparak geliyor. 2 tane Kar Kristalini birleştirerek aralarında S ve S+ Demetin de olduğu çeşitli S ve S+ Kartlar elde edebilirsiniz. Gül Damgasını her Kar Kristali birleştirmesi yaptığınız da bonus olarak 1 tane Gül Damgası veriyor. Bu şekilde olduğundan Gül Damgası kolayca bulunabilir ama S Demet bulması biraz zor olacak.Kar Kristali ise Çekiliş ile bulunabilir. 30 ve 5 elmaslık çekilişler var. 30 elmaslık mega çekiliş olduğundan Kar Kristalini ve büyük ödülleri bulması daha kolay.

Demet kartını hangi aksesuar kombini ile kullanabiliriz,bunlara uygun kombin oluşturdum:

1-) İFLAS

 • TURBO KASK
 • PAT. KUSURSUZ YOL. BİLETİ
 • BALON SİLAHI
 • ALEVLİ SEYAHAT REHBERİ

2-) ZAFER

 • TURBO KASK
 • TELEPORT BİLETİ
 • ALEVLİ BÜYÜK PROJE
 • ŞANSLI TRAMPLEN

    Salı günü Paramanya’ya gelen yeni aksesuar Alevli Zafer Bayrağı incelememize  ve Bogep haberimize göz atabilirsiniz. Ayrıca daha fazlası için sitemizi ve facebook sayfamızı takip etmeyi unutmayın.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler