Battlefield 6 ne zaman çıkacak?

Oyun dünyasının güvenilir kaynaklarından biri olan Tom Henderson, YouTube videosunda Battlefield serisinin yeni oyunu hakkında bazı bilgiler aktardı.
Battlefield 6 Çıkış tarihi
Sosyal medya üzerinde büyük bir tartışma konusu olan Battlefield 6 hakkında yeni bilgiler paylaşıldı.

Battlefield serisinin, yeni oyunu Battlefield 6 hakkında yeni bilgiler paylaşıldı. Paylaşılan bilgiler üzerine sosyal medyaya damga vuran Battlefield 6 fazlasıyla dikkat çekti.

Battlefield 6 Çıkış Tarihi

Birçok oyun serisinin güvenilir kaynaklarından biri olan Tom Henderson, geçtiğimiz günlerde YouTube kanalında yayınladığı bir videoda Battlefield 6 hakkında bazı bilgilere yer verdi. Yaptığı açıklamalar sırasında oyunun Battlefield 6 isminin aksine sadece Battlefield olarak çıkabileceğini de söyledi. Oyunun büyük bir çoğunluğunun Battlefield 3’ten esinlenilip içerisinde 128 oyuncu kapasitesine sahip haritalar da bulunacak.

Battlefield 6 ne zaman çıkıyor
Oyunun senaryosu 3. Dünya Savaşını temsil edecek deniyor olsa da, henüz net bir açıklama bulunmuyor.

Bunun yanında sosyal medya üzerinde dolaşan Battlefield 6 silahları veya haritalarının tamamen yalan olduğunu ve oyunun hala gelişme aşamasında olduğunu söylendi. Battlefield hem yeni nesil konsollarda hem de eski nesil konsollarda oynanabileceği de söyleniyor.

Battlefield’ın 3. Dünya Savaşı ortamına sahip olacağı söylentileri de bulunuyor. Sosyal medya kanalları üzerinde bu konu oldukça tartışılıyor ve oyuncuların dikkatini çekiyor olsa da henüz bu konu hakkında resmi bir açıklama bulunmuyor.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts