ETS 2 Para Hilesi (2021)

ETS 2’de nasıl hile yapılıyor?
ETS 2 Hile
ETS 2’de nasıl hile yapılır?

ETS 2 para hilesi birçok kullanıcının araştırdığı bir yöntem. Oyunda böyle bir hilenin bulup bulunmadığını merak ediyorsanız birazdan vereceğimiz cevap sizi üzebilir. Evet, ne yazık ki oyunda para hilesi bulunuyor.

ETS 2 Para Hilesi

Öncelikle Euro Truck Simulator 2’de hiçbir şekilde hile yapmamanız gerekiyor. Oyunun çok oyunculu oynanmasını sağlayan Truckers MP kurallarında her ne kadar hile karşıtı bir kural olmasa da para veya seviye hilesi yapmanız durumunda Steam’den VAC yasaklaması yiyebilirsiniz.

ETS 2 Hile
ETS 2’de hile yapmak yerine bankadan borç kredi çekebilirsiniz.

Yeni yeni Steam kullanmaya başlamış ve VAC yasaklamasının ne olduğunu bilmiyor olabilirsiniz. Kısaca özet geçmek gerekirse VAC bir anti hile yazılımı. Kütüphanenizde bulunan herhangi bir oyunda hile yapmanız durumunda oyundan VAC yasaklaması yiyebilirsiniz.

VAC yasaklaması sonucunda profilinizde herkese açık bir şekilde “1 VAC yasaklaması” yazmasını istemiyorsanız hiçbir şekilde hile yapmamalısınız. Peki VAC yasaklanması durumunda oyuna giriş yapılabiliyor mu? Tabii ki de hayır.

Pekii hile yapanlar nasıl yapıyor ve ban yemiyor? Hile yapan bir Steam kullanıcısı kısa süre içerisinde Valve Anti Cheat (VAC) sistemi tarafından tespit edilip oyundan yasaklanıyor. Steam’de bulunan tüm oyunlar Valve yapımı olmadığından dolayı bazı oyunlar VAC alt yapısı bulundurmuyor. Herhangi bir oyunda hile yapan bir kullanıcı görmeniz durumunda oyuncuyu Steam üzerinden bildirip oyundan yasaklanmasını sağlayabilirsiniz.

ETS 2 para hilesi nasıl yapılır?

Öncelikle söylemek gerekirse ETS 2’de para ve seviye hilesi yaptığını iddia eden hiçbir siteye itibar etmemeniz gerekiyor. Bu tür siteler sizin bilgisayarınıza bir dosya yüklemenizi ister ve bu dosyayla oyunda hile yapabileceğinizi öne sürer. Genellikle bu tür sitelerin indirmeye olanak sağladığı dosyaların içerisinde bilgisayarlara ciddi derecede zarar verebilecek zararlı yazılımlar bulunuyor.

ETS 2 Para Hilesi
ETS 2 para hilesi yapmak yerine sizin için çalışan işçiler tutup siz oyunda değilken bile para toplayabilirsiniz.

ETS 2 para veya seviye hilesi yapmak için oyunun kodlarına doğrudan erişiminiz olması gerekiyor. Oyunun kodlarına herkes kolay kolay erişemediğinden dolayı hile yapmak için üçüncü parti bir yazılım kullanılması gerekiliyor. İnternet üzerinde cihazlara epey zarar veren birçok farklı üçüncü parti yazılım bulunuyor. Bunları indirmeniz durumunda hem oyun hesabınız yasaklanabilir hem de bilgisayarınıza büyük derecede zarar verebilirsiniz. Tüm bu uyarılara rağmen herhangi bir üçüncü parti yazılım kullanıyorsanız Euro Truck Simulator 2’de para ve seviye hilesi yapabilmeniz mümkün.

Tekrarlamak gerekirse oyunun yapımcıları bu durumdan pek hoşnut olmasa da önüne bir türlü geçemiyor. Truckers MP geliştiricileri ise bu durum hakkında pek ilgilendikleri söylenemez, nitekim oyunun geliştiricileri onlar değil. Sadece geliştirici ekipten bağımsız oyunu çevrim içi oynanabilir bir hale getirmeye yarayan alt yapının geliştiricleri. Truckers MP geliştiricileri oyunda hileye biraz da olsa izin verseler dahi birçok oyuncu hilenin dozunu kaçırdığından dolayı oyunun çevrim içi platformundan yasaklanıyor.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts