Kaç Saat LoL Oynadım?

League of Legends’ta toplam ne kadar zaman geçirdiğinizi biliyor musunuz?
lol oynama saati
Kaç saat LoL oynadım sorusunun cevabı burada!

“Acaba toplamda kaç saat LoL oynadım?” sorusunu kendisine soranlara merhaba! Bu soruya nasıl cevap bulabileceğinizi yazdık. 10 yıldan uzun bir süredir hayatımızda olan League of Legends‘ı sezonlar boyunca oynayan milyonlarca oyuncu bulunuyor. Peki bu oyuna ne kadar vakit ayırıyorlar?

Kaç saat LoL oynadım? – LoL Oyun Saati Hesaplama

League of Legends’ta kendinizin ya da herhangi bir arkadaşınızın oyun çıktığından bu yana toplam ne kadar vakit geçirdiğinizi kolaylıkla görebilirsiniz. Hatta tüm sunucularda League of Legends’ta en çok vakit geçiren oyuncuları da görebilirsiniz.

  • Kaç saat LoL oynadığınızı öğrenmek için Waste on LoL’ün internet sitesine gitmelisiniz.
  • Google’a wol.gg yazarak bu siteye ulaşabilirsiniz.
  • Siteye giriş yaptıktan sonra oyun içi adınızı “Summoner’s Name” yazan kutucuğa girmeniz gerekiyor.
  • İsminizi yazdıktan sonra yan taraftan sunucunuzu seçin ve aratın.
League of Legends oyun saati hesaplama
League of Legends’ta ne kadar zaman geçirdiniz?

Örnek bir süre:

kaç saat lol oynadım
Kaç saat LoL oynadığınızı sihirdar adınızı girerek görebilirsiniz.

LoL oynamasaydım neler yapabilirdim?

wol.gg aynı zamanda bu sürede neler yapabileceğiniz de gösteriyor. Örneğin starzeagle sihirdar isimli oyuncu, LoL oynamak yerine kitap okusaydı 22 kitap bitirebildi. Aynı sürede 76 film bitirebilir, 535 kilometre yürüyebilirdi. Zamanın verimliliği bu kadar önemliyken kaç saat LoL oynadım sorusunu sorup hayatını ona göre şekillendirmek de iyi bir tercih olabilir.

Arkadaşım kaç saat oynadı?

Kaç saat LoL oynadım sorusu her ne kadar bireysel bir soru olsa da arkadaşlarınızın da ne kadar LoL oynadığını görebilirsiniz. Yukarıdaki maddeleri yaptıktan sonra sihirdar adı bölümüne kendi sihirdar adınız yerine dilediğiniz kişinin sihirdar adını yazabilirsiniz.

Ölçmenin Önemi

Hayatınızı optimize edebilmek ve daha verimli sayılabilecek günler geçirebilmek için oyunlara ne kadar vakit ayırdığınızı bilmeniz oldukça önemli. Çünkü bir şeyleri ölçmeye başladığınızda, o şeyin size ne kazandırıp ne kaybettirdiğini de görme aşamasına gelebilirsiniz. Bu nedenle oyunlardaki saatlerinizi ölçen uygulamalara epey sıcak bakıyoruz.

League of Legends, 27 Ekim 2009 tarihinde çıktı ve çıktığı zamandan bu yana en çok oynanan oyun listelerinde ilk sıralarda kendine yer buldu. 10 sezonu arkamızda bıraktığımız League of Legends’ta kaç saat LoL oynadığınızı ölçmeniz oyunun hayatınızdaki yerini görmenizi de sağlayacak.

Sizler de League of Legends’ta ne kadar zaman geçirdiğinizi hesaplayıp bizlere yorum olarak bildirebilirsiniz. Bakalım kim daha fazla zaman geçiriyor? Ayrıca League of Legends’ta düşüp FPS alıyorsanız “LoL FPS Arttırma Yöntemleri” adlı rehberimize göz atabilirsiniz.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts