League of Legends’ın MMORPG oyunu için yeni bir gelişme!

Riot, LoL evreninde geçecek MMO oyun için çalışmalarını hızlandırıyor.
lol mmo
League of Legends MMO

League of Legends evreninde geçmesi planlanan MMORPG oyun için yepyeni bir gelişme gündemde. Bir süredir MMORPG oyun yapacağı bilinen ve bu alanda çalışmalarına devam eden Riot Games, resmi internet sitesinden bu oyun için yeni işe alımlar yapacağını duyurdu.

Hayır, rüyada değilsiniz. Lig evrenine dayalı bir MMORPG üzerinde çalışıyoruz! Bir MMO oyunun geliştirilmesi için birçok insanın çalıştığını biliyoruz ve Runeterra’yı hayata geçirmek istiyorsak oldukça büyük bir Riot ekibine ihtiyacımız olacak.

MMO oyun için ekibini büyütme kararı alan Riot Games, bu konuda net bir ilan açmasa da aşağıdaki kategorilerde gelen başvuruları değerlendirmeye alacağını açıkladı:

  • Oynanış mühendisliği
  • Oyun tasarımı
  • Kullanıcı deneyimi tasarımı
  • Game art ve altındaki tüm disiplinler
  • Oyun üretimi

Son duyurusunda sadece kategorileri yayınlayıp iş başvurularını değerlendirme tarafını geçen Riot Games, belirli aralıklarla pozisyonlar için de işe alım yapacağını belirtti.

İşte burada siz devreye giriyorsunuz. Belirli aralıklarla olarak yeni roller yayınlayacağız, ancak şu anda takımda belirli bir açık pozisyonumuz yok – sadece yolculuk için hazırlanıyoruz.”

Total
6
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts