Muck Sistem Gereksinimleri: Muck kaç MB?

Muck indirmek istiyor ama sistem gereksinimlerini mi merak ediyorsunuz? Bu içerik tam anlamıyla size göre.
Muck Minimum Sistem Gereksinimleri
Yeni yayınlanan bir oyun olmasına rağmen Muck sistem gereksinimleri epey düşük bir oyun.

Muck sistem gereksinimleri düşük bir oyun olduğundan bu bağımsız yapım oyunu eski bilgisayarlarla birlikte oynayabilirsiniz. Pekii, uzaktan kolay gözüküp aslında bir hayli zor olan Muck kaç MB? Bu içeriğimizde Muck oynayabilmek için gereken minimum ve maksimum bilgisayar donanımlarına değineceğiz.

Muck Sistem Gereksinimleri – Minimum

  • İşlemci: Dual Core 2.00 GHz herhangi bir işlemci
  • RAM: 2 GB
  • İşletim Sistemi: Windows 7
  • Ekran Kartı: Intel HD 520

Muck sistem gereksinimleri yeni bir oyuna göre bir hayli düşük. Kısa vadede keyifli bir oyun zevki sunan Muck’ta grafik ayarları seçeneğiyle bilgisayarınızın performansına göre grafik seçeneklerinde değişiklikler yapabilirsiniz.

Muck’u düşük grafiklerde Dual Core 2.00GHz herhangi bir işlemciyle açabilirsiniz. Oyunun stabil bir performansa sahip olabilmesi için ekran kartınızın en az Intel HD 520 gibi bir ekran kartı olmalı ve bilgisayarınızın en az 2 GB RAM’e sahip olması gerekiyor.

Muck kaç GB
Muck’u eski bir bilgisayarda dahi oynayabilirsiniz.

Muck Sistem Gereksinimleri – Önerilen

  • İşlemci: Intel Core I5
  • RAM: 8 GB
  • İşletim Sistemi: Windows 10
  • Ekran Kartı: GeForce GTX 660

Yüksek grafik ayarlarında Muck oynamak istiyorsanız bilgisayarınızın donanımları şu şekilde olmalı; En az Intel Core i5, 8 GB RAM, minimum Windows 10 işletim sistemi ve GeForce GTX 660 grafik kartı.

Oyunun grafikleri her ne kadar güzel olsa da oyunu birazcık kolaylaştıracak bir taktik vermek gerekirse çimenleri kapatmanızı öneririz, yere düşen altın gibi küçük nesneler çimenlerin arasında kaybolabildiğinden gelişmeniz biraz daha uzun sürebiliyor.

Muck oyunu
Muck’u indirmek için yaklaşık 100 MB boş alana ihtiyacınız var.

Muck kaç MB?

2021 yılının 5 Haziran gününde çıkan Muck’un final bölümü 26 Haziran’da bir güncellemeyle birlikte geldi. Oyunun bittiğinin ve daha fazla güncelleme gelmeyeceğini varsayarsak Muck kaç MB sorularına 100 MB cevabını vermek en sağlıklısı olacak.

Bu oyunu indirmek için 100 MB’lık bir boş alana sahip olmak yeterli, ilerleyen günlerde oyuna herhangi bir güncelleme gelmesi durumunda hem bu içeriğimiz güncellenecek hem de güncelleme notlarını paylaşacağımızdan Mobidictum‘u takip etmeyi unutmayın.

Muck nasıl indirilir?

Muck Steam üzerinden ücretsiz bir şekilde indirilebilir. Tarayıcınızı arka plana atıp Steam’i başlat tuşuna basmak yerine aşağıda bulunan oyunun mağazasına kolaylıkla gidebilir ve indirmeye başlayabilirsiniz. İyi oyunlar dileriz.

Muck
Muck
Developer: Dani
Price: 0

Diğer oyunların sistem gereksinimlerine nereden ulaşabilirsiniz?

Mobidictum olarak, popüler veya eskide kalmış fark etmeksizin çoğu bilgisayar oyununun sistem gereksinimlerini tek bir sayfada topluyoruz. Yavaş internet hızıyla yüksek dosya boyutlu oyunları indirip bilgisayarınızın bu oyunu kaldırmadığını öğrenmek yerine Sistem Gereksinimleri kategorimize göz atarak zamandan tasarruf edebilir ve yeni oyunlar da keşfedebilirsiniz.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts