En Popüler Düşük Sistemli Oyunları

Donanımı düşük bilgisayara sahipseniz bu liste tam size göre.
Düşük Sistem Gereksinimli Oyunlar
Hala popüler olan düşük sistemli oyunları sizler için listeledik.

Nostaljik düşük sistemli oyunlar 2021 yılında da oyuncular tarafından epey oynanıyor. Bu listedeki her bir oyunun sistem gereksinimleri düşük olduğundan dolayı hiçbir sıkıntı çekmeden oyun oynayabileceksiniz. Aynı zamanda güncel oyunların sistem gereksinimlerini merak ediyorsanız Sistem Gereksinimleri kategorimize göz atabilirsiniz.

Düşük Sistemli Oyunlar

Düşük sistemli efsane oyunlar denildiği zaman oyuncuların ilk aklına gelen oyun Max Payne serisi. Hem mobil cihazlardan hem de bilgisayarlardan oynayabileceğiniz Max Payne gibi düşük sistem gereksinimli oyunların hepsi bu listede.

Max Payne

2001 yılında çıkmasına rağmen oyuncuların tekrar tekrar oynamaya bıkmadığı Max Payne’in sistem gereksinimleri epey düşük bir oyun. Eğer ilk defa Max Payne’i duyuyorsanız oyunun hikayesi şu şekilde.

Max Payne
Max Payne

Max Payne, henüz polis memuruyken ailesi bir uyuşturucu çetesi tarafından öldürülüyor. İntikam almak isteyen Max Payne görevini hiçe sayarak polislikten ihraç ediliyor ve tek başına uyuşturucu satıcılarının peşine düşüyor. Normal bir vatandaşın böyle bir şeyi yapmasının yasak olduğundan da polislerden kaçıp suçlularla çatışmak zorunda kalıyor.

Max Payne 2 – The Fall of Max Payne

Rockstar Games ekibi tarafından 2003 yılında yayınlanan ve Max Payne serisinin devam niteliğindeki oyun olan Max Payne 2’de tıpkı önceki oyunda da olduğu gibi sistem gereksinimleri epey düşük bir oyun.

Max Payne 2
Max Payne 2

Max Payne 2 – The Fall of Max Payne oyununu Steam üzerinden 18 TL karşılığında satın alarak oynayabilirsiniz. Ayrıca Steam’in düzenlemiş olduğu özel indirim günlerinde de bu oyunu epey bir indirimli fiyata satın alabilirsiniz.

GTA Vice City

2003 yılında Steam’de yayınlanan GTA Vice City, yılının en iyi oyunları arasında yer alıyordu. Çok eski bir bilgisayarla birlikte rahatlıkla oynanabilen GTA Vice City, açık dünyası ve hikaye derinliğiyle oyuncuların ilgisini çekmeyi başaran bir oyun.

GTA Vice City
GTA Vice City

Her bir köşenin uyuşturucu çetelerinin bulunduğu 1980’li yılların Vice City şehrinde Tommy Vercetti karakteriyle sıfırdan uyuşturucu baronu olmak adına görevler yapılan GTA Vice City Steam üzerinde 18 TL karşılığında oynanabiliyor.

GTA San Andreas

Bir dönemin efsane oyunu olan GTA San Andreas, günümüzde de oyuncular tarafından epey ilgi gören bir oyun. Açık dünya olmasının yanında oyunun hikayesi dolayısıyla zamanında ismini duyurmayı başaran nadir oyunlardan bir tanesi.

GTA San Andreas
GTA San Andreas

2004 yılında Rockstar Games tarafından geliştirilen bu oyunu Steam üzerinden satın alabilirsiniz. Ayrıca GTA San Andreas gibi daha fazla açık dünya oyunlarını merak ediyorsanız Birbirinden Güzel Açık Dünya Oyunları listemize göz atabilirsiniz.

Need for Speed Most Wanted

İllegal yarışların sıkça düzenlendiği Need for Speed Most Wanted, 2005 yılının Kasım ayında yayınlandı. O döneme göre bir yarış oyunu için harika grafiklere ve mekaniklere sahip olan Need for Speed Most Wanted, çoğu oyuncu tarafından günümüzde de oynanıyor.

Need for Speed Most Wanted
Need for Speed Most Wanted

Nostaljik bir yarış oyunu arıyorsanız kesinlikle Need for Speed Most Wanted’ı oynamanız gerekiyor. Rakiplerinizle yarışırken aynı zamanda sizi yakalamaya çalışan polislerden kaçmanız gerektiğini unutmamanız gerekiyor.

Portal 2

Düşük sistem gereksinimlerinin yanında arkadaşlarınızla birlikte bulmaca çözebileceğiniz Portal 2 şu anda Steam üzerinde 18,50 TL karşılığında oynanabiliyor. Aynı zamanda hikaye modunu da oynayabileceğiniz bu oyunu bitirmek bir hayli zor.

Portal 2
Portal 2

Valve tarafından geliştirilip 19 Nisan 2011 tarihinde Steam üzerinde yayınlanan oyunun her bölümünde farklı zorluklar bulunuyor. Bu zorlukların üstesinden gelmek için gerekli bulmacaları çözerek geçitler açıp bölümü geçmeniz gerekiyor.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts