PUBG İsim Değiştirme (Ücretsiz)

PUBG isim değiştirme işlemlerini tüm detaylarıyla anlattık.
PUBG Ücretsiz İsim Değiştirme
Beğenmediğiniz PUBG ismini dilediğiniz zaman değiştirebilirsiniz.

PUBG isim değiştirme işlemlerini sırasıyla anlattık. Bu yazıda, ücretli olan isim değiştirmeyi nasıl ücretsiz yapabileceğinizi bulacaksınız. Eğer oyuna yeni başladıysanız PUBG’de çoğu kişi ismini şekilli harflerle birlikte süslüyor. İsminizi değiştirmeden önce yeni bir isme sahip olduğunuzdan dolayı ilk olarak Şekilli Nick Yapıcı sayfamızdan isminizi güzelleştirmenizi öneririz.

PUBG İsim Değiştirme

PUBG isim değiştirmek ücretli olarak yapılabilse de oyuna yeni başlayan oyuncular için bir yeni isim değiştirme kartı daha veriliyor. Eğer oyuna ilk başladığınızda verilen PUBG isim değiştirme kartını daha sonradan kullanmadıysanız ücretsiz bir şekilde isminizi değiştirebilirsiniz.

PUBG İsim Değiştirme Kartı
Oyuna yeni başladıysanız bir kereliğine mahsus isim değiştirme hakkınız olacak.

PUBG’de isim kartının ücretli olmasından şikayetçi olan oyuncular bazı durumlarda isim değiştirmek yerine başka hesaplara geçiş yapabiliyor. Aynı zamanda PUBG’ye güncellemeyle gelen etkinlikler arasında belirli bir görev karşılığı isim değiştirme kartları oyuna eklenebilir.

PUBG’nin yeni oyununun detaylarına ise PUBG: NEW STATE ne zaman çıkacak? içeriğimize giderek öğrenebilirsiniz.

PUBG İsim Değiştirme Yöntemleri

PUBG’de isim değiştirmek için uygulayabileceğiniz birçok farklı yöntem bulunuyor. Belirli bir ücret karşılığı isim değiştirme hakkı satın alabilir veya puanlarınızı kullanarak isminizi değiştirebilirsiniz. İsim değiştirme hakkı satın almak hem UC olarak hem de puan olarak epey pahalı olduğundan dolayı yeni bir isim belirlemeden önce biraz düşünmelisiniz.

PUBG İsim Değiştirme (Ücretli)

PUBG’de UC karşılığında isminizi kolaylıkla değiştirebilirsiniz. PUBG isminizi ücret karşılığı değiştirmek istiyorsanız 180 UC’yi gözden çıkarmanız gerekiyor. Eğer puanlarla birlikte isim değiştirme hakkı alabileceğinizi düşünüyorsanız bazı uygulamanız gereken yöntemler bulunuyor.

PUBG’de isim değiştirmek neden ücretli?

PUBG’de isim değiştirme kartı ücretli olarak satın alınabildiği gibi oyunun ekip marketinden de belirli bir ekip puanına satın alınabiliyor. Ekip puanının toplanması için de sürekli olarak görev yapılması gerekiliyor.

PUBG Ücretsiz İsim Değiştirme
UC karşılığında isim kartı alabileceğiniz gibi ücretsiz bir şekilde de isminizi değiştirebilirsiniz.

Acil bir şekilde PUBG isim değiştirme kartına ihtiyacınız varsa belirli bir fiyata PUBG’nin kendi mağazasından kolaylıkla satın alabilirsiniz. Aynı zamanda isim değiştirme kartları Steam mağazası üzerinde satılamıyor.

PUBG Ücretsiz UC Kazanma

PUBG’de ücretsiz UC kazanmanın bir yolu bulunuyor. Mobidictum olarak sürekli olarak yaptığımız etkinliklere katılarak isim değiştirme kartı gibi daha birçok farklı eşyayı ücretsiz bir şekilde satın alabilirsiniz.

PUBG Ücretsiz UC Kazanma
Mobidictum olarak düzenlediğimiz etkinliklere katılarak ücretsiz bir şekilde isim değiştirme kartı alabilirsiniz.

Etkinliklerimizden anında haberdar olabilmek için Mobidictum’u hem Discord sunucumuz gibi sosyal medya üzerinden hem de buradan takipte kalarak tüm etkinliklerimizden haberdar olabilirsiniz.

PUBG İsim Değiştirme (Ücretsiz)

PUBG ücretsiz isim değiştirmek için klüp görevlerini tamamlamalı ve kazanılan puanları bir süre biriktirmelisiniz. Görevler sürekli olarak yenilendiğinden dolayı bir görevi bitirmek için uğraşacaksanız son saatleri beklememelisiniz.

Ekip görevlerinde yüksek skor elde etmek daha fazla puan kazanmanıza yarayacak. Bu görevleri yaparken olabildiğince iyi oynayarak kısa süre içerisinde ücretsiz bir şekilde PUBG isim değiştirme kartı kazanabilirsiniz.

Görevler

PUBG görevlerini yaparak kolay bir şekilde PUBG isim değiştirme kartını ücretsiz bir şekilde elde edebilir ve isminizi değiştirebilirsiniz. Her görevden isim değiştirme kartı verilmediğinden dolayı biraz sabırlı ve şanslı olmanız gerekiyor.

PUBG İsimleri
İsim değiştirme kartları sadece bir defa kullanılabilir.

Görevlerin yenilenme zamanını kollayarak daha fazla vakite sahip olarak görevleri erkenden bitirip isminizi dilediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Ancak dediğimiz gibi her zaman ödüller arasında isim kartları yer almıyor.

Etkinlikler

PUBG sürekli güncellenen ve her güncellemede yeni bir etkinliğin oyuna eklenmesinden dolayı güncelleme sonralarında gelen etkinliklerden isim değiştirme kartı kazanma şansınız bulunuyor.

PUBG Şekilli Nick Yapma

PUBG’de birçok kişi şekilli nickler kullanıyor. Şekilli nickler oluşturabilmeniz için oluşturduğumuz araçları kullanabilirsiniz. PUBG Mobile Şekilli Nick Yapıcı sayfamızı ziyaret ederek istediğiniz şekilleri kullanabilir veya hazır isimleri değiştirerek kendi isminizi oluşturabilirsiniz.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts