War Thunder ile Soğuk Savaş dönemini adeta yaşayacaksınız! Tanklar, gemiler ve uçaklar üzerine çalışmalar yapıp oyunu en gerçekçi sesler ve efektler ile donatan War Thunder, tarihi savaş oyunu sevenler için enfes bir seçenek! 💣

  • Tarihi gerçekliğe uygun
  • Modifiye imkanı
  • 1930’lardan 90’lara kadar gerçekçi tank, helikopter, gemiler var
  • 80’den fazla savaş alanı
  • Gerçekçi ses efektleri
  • Oyun tarzınıza göre 3 farklı oyun modu
  • Türkçe dil seçeneği
war thunder

Oyuna üye olduktan sonra mail adresinizi doğrulamayı unutmayın. Spam klasörüne de bakmalısınız.

War Thunder Başlangıç

Oyuna girdikten sonra karşınıza ülke seçebileceğiniz bir ekran çıkıyor. Bu ekranda tarihe gerçekliğe uygun olarak ilerleyebilmeniz için ülkenizi ve uçağınızı seçmelisiniz. Ülkeler arasında Amerika Birleşik Devletleri, Almanya, SSCB, Britanya, Japonya, Çin, İtalya, Fransa ve İsveç yer alıyor ve seçtiğiniz ülkeye göre uçaklar hemen aşağıda beliriyor. Oyuna yeni başladıysanız klasik haline gelen ABD başlangıcını öneririz.

war thunder
Klasik görünümlerin yanında siz de araçların görünümlerini değiştirebiliyorsunuz.

3 Farklı Kulvar

War Thunder’da kara, deniz, hava fark etmeksizin birçok alanda savaşabiliyorsunuz. Oyun sizi öncelikle bir uçak deneyimiyle sınarken, bizim tavsiyemiz oyunun temel dinamiklerini çözdükten sonra tank ve gemiye geçmeniz. Kısa sürede kendinizi ilerlettikten sonra uçağınız ile gemilere iniş dahi yapabilirsiniz. Emin olun, bu çok eğlenceli! 😎

  • Her türlü oyuncu için 3 farklı oyun modu var.
  • Hızlı savaş aksiyonları için Arcade, zorlu taktiklerin konuştuğu oyun modu Gerçekçi ve rakipsiz Simülasyonu oynayabilirsiniz.

Özelleştirme

War Thunder’da tank, uçak veya gemi kullanabilirsiniz. Burada herhangi bir kısıtlama durumu yok. Oyun başlangıçta size bir uçak sunsa da ülke seçimi bölümünden kullanmak istediğiniz aracı da seçebilirsiniz. Diyelim ki bir tank seçtiniz ve görünümünü biraz daha değiştirmek istiyorsunuz. Oyun tarihi gerçekliğe uygun olarak hazırlansa da oyuncuya da özelleştirme imkanları sunulmuş. Aracınıza sağ tıklayıp “Özelleştir” derseniz yukarıdaki görselde olduğu gibi adeta bir canavar yaratabilirsiniz.

war thunder
War Thunder’ı en iyi anlatan görsellerden biri şüphesiz bu. =)

Geliştirme İmkanı

Diyelim ki görünüşü çok beğendiğiniz ama seviye atladığınız için farklı bir araç kullanmak istemiyorsunuz, burada da oyunun çözümleri var. Aracınıza sağ tıklayıp “Mürettebat” dediğiniz anda karşınıza aracınızın teknik özellikleri çıkıyor. Dilerseniz bu alanda da değişiklikler yaparak özelleştirdiğiniz aracınızı bir de güçlendirebiliyorsunuz.

war thunder
Oyunu indirmek için bu görsele tıklayın.
Total
76
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts