World of Warships – Savaş Gemisi Oyunu

by Batuhan Avucan on Ağustos 12, 2020

Savaş gemisi oyunu arayanlara yepyeni bir önerimiz var! World of Warships, yüzlerce gemi ile tamamen ücretsiz bir şekilde inanılmaz grafiklerde oynayabileceğiniz harika bir savaş oyunu olarak karşımıza çıkıyor.

✅ Savaş gemileri gerçekçi.
✅ Oynanış hissi güzel.
✅ Müzik seçimleri ve oyun içi sesler oyuna adapte olmanızı sağlıyor.
✅ Oynaması ücretsiz.
✅ Denizleri, okyanusları sevenler için enfes!

Buraya tıklayarak oyunu indirebilirsiniz.

Şimdi biraz derinlere inelim. Yazının sonunda bir indirme alanı daha var, oradan da indirebilirsiniz. 🙂

World of Warships

Bu oyun ile birlikte savaş gemilerinin o eşsiz, efsanevi, devasa dünyasına giriyoruz! Oynaması ücretsiz Türkçe bir oyun olan World of Warships’te isterseniz arkadaşlarınızla sizin gibi oyunculara karşı isterseniz de yapay zekaya karşı mücadele ediyorsunuz.

Defterimize çizdiğimiz Amiral Battı dönemlerinden harika grafikli oyunlara geçiş yapıyoruz!

Alman, Rus, Amerikan, İngiliz ve bir çok milletin dünya savaşlarında kullandıkları gemileri kullanmak elimizde.

World of Warships saldırı

Oyundaki bölgeleri ele geçirerek ya da tüm rakip gemileri etkisiz bırakarak oyunu kazanabilirsiniz.

Oyunda A, B ve C olmak üzere üç ayrı bölge bulunuyor. Dilerseniz oraları işgal ederek dilerseniz de düşman savaş gemilerini yok ederek oyunu kazanmaya çalışabilirsiniz. Oyunda Muhripler, Kruvazörler ve Zırhlılar ve Uçak Gemileri olmak üzere 4 çeşit gemi bulunuyor.

world of warships savaş

Oyundaki dört farklı tipteki savaş gemisini de deneyerek kendinize uygun türü bulun ve rakiplerinizi kolayca yok etmeye başlayın.

World of Warships’i Mobidictum aracılığıyla indirenler kazanıyor. Oyunu indirip davetiye koduna “BOOM” yazanlar Alman Emden Kruvazörü, Amerikan St. Louis kruvazörü, 200 Doblon, 2.500.000 kredi ve 7 günlük Premium üyeliğe sahip olacaklar. Güney Pasifik takımadaları ve Alaska’nın buzul alanları boyunca World of Warships gemileri ile düşmanınızı bombalayacaksınız. World of Warships’te arkasına saklanabileceğiniz çok az şey bulunuyor. O yüzden aman dikkat! 🙂

World of Warships Gemileri

World of Warships’te birçok ülkenin bulunduğu yüzlerce savaş gemisi bulunuyor.

Gemiler

Muhripler oyunda en hızlı gemilerden ancak her ne kadar hızlı bir şekilde hareket edip manevra yapsa da çok fazla hasar alıp hızlı bir şekilde etkisiz hale getirilebiliyor. Kruvazörler, Muhripler kadar hızlı olmasalar da hız bakımından iyi sayılabilecek gemilerden ve etkisiz hale getirilebilmeleri için Muhriplere oranla daha fazla uğraşılması gerekiyor.

✅ Muhripler oyunun en hızlı gemilerinden biri.
✅ Kruvazörler, muhriplerden daha sağlam

Zırhlı savaş gemileri ise adından da anlaşılacağı üzere eğer rakip takımda bulunuyorsa etkisiz hale getirebilmek için sizleri bir hayli uğraştıracak. Hızları bakımından ele alındığında bir önceki iki gemiye oranla biraz daha yavaşlar ancak hasar vermeleri halinde bir hayli ağır yara açabilirler. Uçak gemileri ile uçak üretip onları kontrol ederek oynuyorsunuz. Bu gemi ile savaş uçağı üreterek onlarla oynuyorsunuz. Uçaklar ile düşman gemilerine torpido gönderebilir ya da onları üstten bombardımana tutabilirsiniz. Rakip takımın uçak savarlarından kaçmayı başarabilirseniz istediğiniz kadar saldırıya devam edebilirsiniz ancak bu sandığınız kadar kolay olmayacak.

Buraya tıklayarak oyunu indirebilirsiniz.

Olumlu

Savaş gemileri gerçekçi.
Oynanış hissi güzel.
Müzik seçimleri ve oyun içi sesler oyuna adapte olmanızı sağlıyor.

Puanlama
Editörün Puanı
Kullanıcı Puanı
Puan Ver
Hikaye
9.5
9.3
Tasarım ve Grafik
10
9.6
Ses ve Müzik
10
8.8
Oynanış
9.5
10
9.7
Editörün Puanı
9.4
Tüm Kullanıcıların Puanı
1 rating
You have rated this
Yorumlar
Yorum bırak

Cevap Bırak

SON BAŞLIK
 
Bu yıl Blizzcon online ve dopdolu olacak!
Eylül 21, 2020
Hearthstone
YAZIYI OKU