100 MB Altında PUBG Mobile Lite Benzeri Oyunlar

Popüler Battle Royale oyunlarının çoğunun dosya boyutu yüksek olduğundan dolayı bazı oyuncular bu tarz oyunları oynayamıyor.
PUBG Mobile Lite Benzeri Oyunlar
PUBG Mobile gibi popüler Battle Royale oyunlarının dosya büyüklüğü oldukça fazla.

100 MB altında PUBG Mobile Lite benzeri oyunlar oldukça popüler olmaya başladılar. Çoğu oyuncu sürekli aynı şeyler yapılan PUBG Mobile ve Free Fire’dan bir süre sonra sıkılarak yeni oyun arayışına geçiyor. Ayrıca düşük cihaz kapasitesine sahip olan oyuncularsa pek bu tarz oyunlar oynayamıyor.

PUBG Mobile Lite Benzeri Oyunlar

Cihazınızın işletim sisteminin mağazasına gezerek birçok PUBG Mobile Lite benzeri Battle Royale oyunlara rastlayabilirsiniz. Ancak düşük donanımlı bir cihaza sahipseniz oynayabileceğiniz oyun bulmanız biraz zorlayabilir. Çoğu firma Battle Royale oyunu yaparken grafiklere daha fazla önem veriyor.

Stickman Battle Royale

Stickman Battle Royale
Çubuğa benzer karakterleri yönettiğiniz bu oyunu ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz.

İsminden de anlayabileceğiniz gibi çubuğa benzeyen karakterleri yönettiğiniz bir Battle Royale oyunu. Oyuna göre harika grafiklerin yer almasının yanında düşük donanımlı cihazlarla rahatlıkla oynayabilir. Ayrıca mağaza üzerinde 21 MB olmasının yanında aktif olarak 1 milyonu aşkın indirme sayısı mevcut.

Unknown Free Fire Battleground Epic Survival

Unknown Free Fire Battleground Epic Survival
Unknown Free Fire Battleground Epic Survival grafik açısından bir nevi PUBG Mobile Lite gibi.

Oyunda en çok göze çarpan detay grafikler. Oynarken tam anlamıyla PUBG Mobile Lite oynuyormuşsunuz gibi eğleneceğiniz bir Battle Royale oyunu. Play Store üzerinde 10 milyon indirme sayısını aşan oyun sadece 54 MB. Oyuncuların çoğu böyle bir oyunun 54 MB olmasına şaşırıyor.

Winter Strike Free Firing Battle Royale

PUBG Mobile Lite Benzeri Oyunlar
Winter Strike Free Firing Battle Royale oyununu ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Haritaya atlarken adeta Call of Duty: Mobile oynadığınızı hissedeceğiniz bu oyunun tuş simgeleri PUBG Mobile Lite’ı andırıyor. Klasik bir Battle Royale olmasına rağmen oyun içerisinde deneyimleyebileceğiniz 5v5 ve ölüm maçı gibi daha birçok oyun modu yer alıyor. Ayrıca haritaların kış temalı olması eğlenceyi neredeyse ikiye katlıyor.

Battle Royale: FPS Shooter

Battle Royale FPS Shooter
Battle Royale FPS Shooter oyununu ücretsiz bir biçimde oynayabilirsiniz.

Battle Royale: FPS Shooter oyununu düşük donanımlı bir cihazla rahatlıkla oynayabilirsiniz. Mağaza üzerinde 75 MB gibi düşük bir dosya boyutuna sahip bu oyunun Play Store mağazasında 5 milyonu aşkın mobil oyuncusu bulunuyor. Azur ekibi tarafından geliştirilen bu oyun bir nevi Fortnite gibi.

Battle Royale 3D – Warrior63

PUBG Mobile Lite Benzeri Oyunlar
Battle Royale 3D – Warrior63 oyununu ücretsiz bir şekilde oynayabilirsiniz.

LQ-Game tarafından geliştirilen Battle Royale türünde olan bu oyun 1 milyonu aşkın indirme sayısına sahipken sadece 99 MB’lık bir boyuta sahip. Popüler Battle Royale oyunlarına göre daha değişik grafiklere sahip bu oyunu oynarken oldukça eğleneceksiniz. Harita biraz da olsa PUBG Mobile’a benziyor.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts