Ödüllü PUBG Mobile Solo turnuvalarımız başlıyor!

Ödüllü PUBG Mobile turnuvalarımız başlıyor!
Ödüllü PUBG Mobile turnuvalarımız başlıyor!

Ödüllü PUBG Mobile Solo turnuvalarımız bu haftadan itibaren başlıyor. Artık her perşembe günü saat 17’de Twitch kanalımız üzerinden düzenlenecek. Erangel Solo TPP formatında oynanacak turnuvaya katılmak için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz. Tek maç üzerinden oynanacak turnuvalarda çorba parası çıkartan oyuncuya 25₺ değerinde Play Store kodu vereceğiz.

Artık her perşembe günü PUBG Mobile solo turnuvaları ile karşınızda olacağız!
Artık her perşembe günü PUBG Mobile solo turnuvaları ile karşınızda olacağız!

Turnuvaya nasıl katılırım?

Turnuvaya katılmak için yapmanız gerekenler 4 adımdan oluşuyor. Bu adımları dikkatlice yerine getirdiğiniz takdirde turnuvaya başarılı bir şekilde kayıt olabilirsiniz. Aklınıza takılan sorular için Discord sunucumuzdaki modlara ulaşabilirsiniz.

1- Formu Doldur

Ödüllü PUBG Mobile turnuvalarımıza katılmak için öncelikle bu sayfanın sonunda bulunan formu doldurmanız gerekiyor. Bilgileri doğru girdiğinizden emin olun. Formu doldurmayan veya yanlış bilgi veren kullanıcılar kazansa dahi ödül alamayacak.

2- Discord’a Katıl

Formu doldurduktan sonra bu bağlantıdan Discord sunucumuza gelerek #rol-al kanalından PUBG Mobile rolü almanız gerekiyor. Turnuva hakkındaki sorularınızı da yine Discord üzerinden bizlere iletebilirsiniz.

3- game.tv Loncasına katıl

Turnuvanın kayıtları game.tv loncamız üzerinden olacak. Öncelikle buradaki bağlantıdan game.tv mobil uygulamasını indiriyoruz. Kayıt olduktan sonra loncalar bölümüne girip PUBG Mobile kategorisinin altına “Mobidictum PUBGM” aramasını yapıyor ve loncaya katılıyoruz.

4- Yayını Takip Et

Son olarak perşembe günü saat 17’deki yayınımıza twitch.tv/mobidictum adresinden katılmanız gerekiyor. Bu yayında turnuvanın açılacağı zaman belirleniyor. Turnuva kayıtları açıldığında game.tv loncasından size bir bildirim gelecek. Bu bildirime tıklayarak turnuvaya kayıt olabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Turnuvaya emülatör ile katılabilir miyim?

  • Evet turnuvaya emülatör ile de katılım sağlayabilirsiniz.

game.tv loncasına katıldım, şimdi ne olacak?

game.tv loncasına katıldıktan sonra yayın zamanında turnuvanın kayıtlarını açacağız. Kayıtlar açıldığı gibi game.tv üzerinden size bir bildirim gelecek. Bu bildirim üzerinden kaydınızı gerçekleştireceksiniz.

Turnuvayı kazandım ödülümü nasıl kazanacağım?

  • Turnuvayı kazandıktan sonra ödülü almak için Discord’tan Furkan#2000’e ulaşmanız gerekiyor.
Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili İçerikler