PMCO Türkiye Grup Aşaması 1. Gün Sonuçları

PMCO Türkiye
PMCO – Türkiye Grup Aşaması 1. gün sonuçları

PUBG Mobile Clup Open (PMCO) turnuvası Türkiye Grup Aşaması’nda 1. gün maçları tamamlandı. A ve B grubu takımlarının yer aldığı maçta kıran kırana mücadeleler yaşandı.

PMCO Türkiye Grup Aşaması 1. Gün

PMCO Türkiye grup aşaması maçlarının ilk günü sonlandı. 16 takımın kıyasıya rekabet ettiği ilk gün sırasıyla Erangel, Sanhok, Miramar ve Erangel haritalarında mücadele edildi. Birinci maçı Heroes X, ikinci maçı Wirsindkral, üçüncü ve dördüncü maçı Futbolist takımları kazandı.

PMCO Türkiye
PMCO Erangel haritası 1. maç sonuçları

PMCO 1. Maç Sonuçları

Turnuvanın ilk maçı Erangel haritasında gerçekleşti. Erangel haritasında Heroes X büyük üstünlük sağladı ve toplam 12 kill alarak maçın ilk haritasını kazandı. İlk maçın yapıldığı Erangel haritasının ilk üç sıralaması şu şekilde:

 • Hx
 • extrem
 • Fm
PMCO Türkiye
PMCO Sanhok haritası 2. maç sonuçları

PMCO 2. Maç Sonuçları

2. maç Sanhok haritasında gerçekleşti ve bu haritada Futbolist takımı 16 kill ile haritayı kazanmasını bildi. Team Five ve Royce ekipleri ise ikinci ve üçüncü sırada yerlerini aldı. Royce ekibi bu haritada kill’den ziyade stratejinin daha önemli olduğunu göstererek sadece aldıkları 2 kill ile ilk üçe girdiler. Sanhok haritasında olan ikinci maçın sonucuna göre ilk üç takım:

 • FUT
 • T5
 • Royce
PMCO Türkiye
PMCO Miramar haritası 3. maç sonuçları

PMCO 3. Maç Sonuçları

PMCO’nun ilk gününde üçüncü maç Miramar haritasında gerçekleşti. Wirsindkral’ın liderliği ile tamamlanan üçüncü maçta Trabzonespor ve Team Five sırasıyla ikinci ve üçüncü oldular. Miramar haritasında geçen üçüncü maçın sonucuna göre ilk üçe giren takımlar ise şu şekilde:

 • Wsk
 • Ts
 • T5
PMCO Türkiye
PMCO Erangel haritası 4. maç sonuçları

PMCO 4. Maç Sonuçları

Futbolist ekibi 2. maçta olduğu gibi 4. maça da damgasını vurarak kazanmasını bildi. 9 kill alarak son maçı kazanan Futbolist PMCO’nun ilk gününde liderlik koltuğuna yerleşti. İlk maçta olduğu gibi son maçın da Erangel haritasında gerçekleşti ve bu haritanın sonucuna göre ilk üç takım ise şu şekilde:

 • FUT
 • No3
 • Ts
PMCO Türkiye
PMCO 1. gün sonucunda oluşan puan tablosu

PMCO 1. Gün Puan Durumu

PMCO 1. gün maç sonuçlarına göre puan durumuna göre ilk sırada Futbolist ekibi yer aldı. Üçüncü ve dördüncü maçları kazanan Futbolist toplam 76 puan toplayarak ilk sıraya yerleşti.

İkincilik ve üçüncülük 55 puan ile Team Five ve Trabzonespor tarafından paylaşılıyor. İlk haritayı birinci bitiren Heroes X ise 54 puan ile dördüncü sırada yerini aldı.

5 milyon dolarlık ödül havuzu bulunan PUBG Mobile Clup Open turnuvasında Türkiye Grup Aşaması’nda yarın C ve D grubu takımları karşı karşıya gelecek. Çetin mücadelelerin eksik olmayacağı bu maçları PUBG Mobile Esports’un YouTube kanalı üzerinden saat 18.00’da canlı olarak takip edebilirsiniz.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler