PMCO Türkiye Grup Aşaması 4. Gün Sonuçları

PMCO Türkiye Grup Aşaması 4. gün karşılaşmaları da oynandı. 32 takım arasından yarı finallere katılmak için ilk 24’e kimler girecek?
PMCO Türkiye Grup Aşaması 4. Gün

PMCO Türkiye Grup Aşaması’nın 4. gününde yarı finale gidecek olan takımlar belli oldu. PMCO Türkiye Grup Aşaması harika maçlara sahne oldu. Türkiye Grup Aşaması’nın 4. gününde ortaya çıkan tabloya göz atalım.

PMCO Türkiye Grup Aşaması

PMCO Türkiye Grup Aşaması 4. gününde B ve D grubundaki takımlar karşı karşıya geldi. İlk 24’e girip yarı finale gitmek için kıyasıya mücadele eden takımlarda inanılmaz anlar yaşandı. Güzel maçların geçtiği 4. gün maçlarında neler yaşandı gelin görelim.

PMCO 4. gün ilk maç
PMCO Türkiye Grup Aşaması 4. gün ilk maç sonucu

PMCO 1. Maç Sonuçları

İlk maç Erangel haritasında gerçekleşti ve bu haritada Blaze ekibi harika bir performans gösterip 17 kill alarak adeta haritayı rakiplerine dar ettiler ve ilk maçı kazandılar. Bu maçta 17 kill alarak maçı kazanmaları Blaze ekibine 37 puan kazandırdı ve ilk 24 için büyük bir avantaj sağladılar

İlk maç sonucunda ilk 3 takım ise şu şekilde:

 • Blaze
 • VictoryTeam
 • Genocide
PMCO 4. gün ikinci maç sonucu
PMCO Türkiye Grup Aşaması 4. gün ikinci maç sonucu

PMCO 2. Maç Sonuçları

İkinci maç Vikendi haritasında gerçekleşti. Xtme ekibinden Kartal’ın tek başına kalmış olmasına rağmen gösterdiği sabrı sayesinde maçı kazanmasını bildi. Swat69 ekibinden teke tek kalıp pozisyon avantajını kullandı ve son alanda attığı spreyler sayesinde maçı kazanmasını bilip takımına 20 puanı kazandırdı. Toplamda 8 kill alan Xtme ekibi 28 puan kazandı. İkinci maç sonunda ilk üçe giren takımlar ise şu şekilde sıralandı:

 • Xtmesports
 • Swat69EU
 • My Colors
PMCO 4. gün üçüncü maç
PMCO 4. gün üçüncü maç sonucu

PMCO 3. Maç Sonuçları

Üçüncü maç Miramar haritasında oldu ve burada da Xtme ekibi gösterdiği iyi oyunla buoyunda da toplam 30 puan alarak iki maçta toplam 58 puan elde etti. Üçüncü maçta ilk üçe giren takımlar ise şu şekilde:

 • Xtmesports
 • RevengeX
 • Divide And Conouer
PMCO 4. gün dördüncü maç
PMCO 4. gün dördüncü maç sonucu

PMCO 4. Maç Sonuçları

PMCO’nun 4. gününde son maçı Erangel haritasıyla tamamlandı. Dördüncü maçta Heroes X ekibi 9 kill alarak 29 puan kazanarak haritanın galibi oldular. Son maçta ilk üçe giren takımlar ise şu şekilde sıralandı:

 • Heroes X
 • Trabzonesports
 • Redkeyys

PMCO Türkiye Grup Aşaması 4. Gün Puan Durumu

PMCO Türkiye Grup Aşaması’nın 4. gününde puan durumunda Futbolist ekibi şu anda büyük avantaj sahibi. 4 maçta kazanan Futbolist, 178 puan alarak ilk sırada bulunuyor. Küçük hataların büyük puan kayıplarına sebep olabileceği bu turnuvada her an her şey olabilir. Turnuvanın dördüncü gününde puan durumunu görsellerin üzerine tıklayarak net bir şekilde görebilirsiniz.

Turnuvanın beşinci gününde yarın A ve D gruplarındaki takımlar karşı karşıya gelecek ve ilk 24 takım arasında kendine yer bulabilmek için kıyasıya mücadele edecek. A ve D grubu takımlarının ilk 24 takım arasında girebilmeleri için yarın son şansları. Bu heyecan ve aksiyon dolu mücadeleleri YouTube üzerinden canlı olarak takip edebilirsiniz. 32 takım olarak başlayan turnuva Expulse takımının turnuvadan elenmesiyle 31’e düştü.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler