PUBG 2020’de Nasıl Değişecek? (SIZINTI)

pubg mobile 2020 sızıntı

PUBG ve PUBG Mobile her yıl olduğu gibi 2020’de de birçok değişiklik ile gündeme gelecek gibi görünüyor. Henüz Tencent tarafından resmi bir açıklama gelmezken, birçok sızıntı gündemde. Yakın dönemde oyuna eklenmesi planlanan 0.16.5 Güncellemesi’nde büyük ölçüde kozmetik değişiklikler ve yeni skin’ler karşımıza çıkacak gibi duruyor. Sezon 11 üzerine bir video hazırlayan Mr.GHOST GAMING bu konuda birçok detay verdi.

PUBG için Yeni Bir Yükleme Ekranı Gündemde

İddialar doğruysa; Team DeathMatch modu öncesinde oyuncuların ekipmanlarını seçebilecekleri yeni bir yükleme menüsü gelecek. Oyuncular bu ekranda taşımak istedikleri silahları, ekipmanları ve mermileri seçebilecekler. Bu yenilik -her ne kadar deathmatch mücadeleleri için düşünülse de- oyun içinde her oyuncunun gerçek manada farklı rollere bürünebileceği yeni bir yapıya kapı aralayabilir.

http://mobidictum.com/pubg-mobile/pubg-mobile-pc-indir-en-guncel-ayarlar.html

Yeni paraşüt?

Görsellik anlamında Tencent’in gayet iyi bir yol izlediğini biliyoruz. Peki yeni yamalarda önce hangi silahların ve ekipmanların görselliğinde değişikliğe gidilecek? Henüz bir netlik olmasa da MK-14 için yeni bir skin göreceğiz gibi duruyor. Bu skin’in yanı sıra yepyeni bir paraşüt modeli de oyuncuların karşısına çıkacak gibi duruyor.

Özellikle mobil platformda oynayan oyuncuların oldukça hoşuna gidecek bir gelişme daha sızdırıldı. Verilen bilgilere göre, oyuncular yakında sadece oynamak istedikleri haritaları ve modları yükleyebilecekler. Bu da oyunun bilgisayarınızda veya telefonunuzda çok daha az yer kaplaması anlamına geliyor. PUBG sistem gereksinimleri yazımızdan bu oyun için gerekli özellikleri görebilirsiniz. Detaylar için Mobidictum’u takip etmeye devam edin.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts