PUBG Mobile 0.15.0 Güncellemesi: Helikoptere Merhaba!

pubg mobile

PUBG Mobile 0.15.0 Güncellemesi oyuna eklendi. 16 Ekim itibarıyla tüm oyuncuların karşısına çıkan bu güncellemede helikopter de bulunuyor. Hem karada hem de suda gitme özelliğini sahip BRDM-2‘nin ardından helikopterler ile de rakiplerin epey canını sıkacağız gibi duruyor. Ayrıca BRDM-2 biraz daha güçsüz hale getirildi diyebiliriz.

PUBG Mobile 0.15.0 ile Neler Geldi?

Şüphesiz ki yeni yamanın en bomba gelişmesi yeni araç oldu. Daha önce BRDM-2 adı verilen amfibi bir araç oyuna eklenirken birçok taktikte değişiklik görmüştük. Şimdiyse oyuna bakış açımızı biraz daha yukarı çıkaracak olan helikopter de karşımıza çıktı. Bunun yanı sıra araçları tamir etmemize olanak tanıyacak Araç Tamir/Onarma Paketi de oyuna eklendi. Hasar gördüğü için araçlardan inmeye son diyebiliriz.

PUBG Mobile: Helikopter ile Uçuşa Hazır mıyız?

PUBG Mobile’a yakında Payload Mode adında yeni bir mod gelecek. Yepyeni ağır silahlar, recall sistemleri, Araç Tamir/Onarma Paketi ve Süper Silah Kasaları bu modun içinde yer alacak. Ayrıca Hava Saldırıları da oyuncuların karşısına çıkacak. Bunun yanı sıra 0.15.0 Güncellemesi’yle birlikte BRDM-2 artık daha az hasar alacak ve su geçirebilir bir yapıya büründü.

0.15.0’daki silah güncellemeleriyse beklenenden daha az oldu. Son güncellemeyle birlikte M16A4’ün geri tepmesi azaltıldı. Uzak mesafelerden daha isabetli vuruş imkanı tanıyor. Vector’ün taban hasarı 34’ten 31’e düşürüldü. UMP9’ın adı UMP45 olarak değiştirildi. Haliyle 0,45ACP kullanıyor.

Artık Daha Az Kasacak

Performans konusunda da değişiklikler var. Yeni güncellemesiyle birlikte CPU kullanımını düşürdüğünü belirten oyun, daha iyi bir dövüş kalitesi sunması açısından yükleme sorunlarını da çözdüğünnü belirtti. Ayrıca yüksek kalitede oyunu oynamak isteyen oyuncular içinse geliştirilmiş modelleme ve aydınlatma mevcut. Oyunun ana menüsünden gelişmiş aydınlatma ve gölge konusunda değişiklikler yapabilirsiniz.

Konu mobil cihazlardaki performansa gelince PUBG – Fortnite kıyaslaması da yeniden gündeme geliyor. Şüphesiz ki yeni güncellemeler ile bu yapımın daha fazla oyuncuya hitap ettiği ortada. Bu konuda yepyeni bir görüş yazısını geçtiğimiz günlerde Mobidictum üzerinden paylaşmıştık. PUBG Mobile Neden Fornite’dan Daha Çok Oyuncuya Sahip yazımıza göz atabilirsiniz. Mobidictum’dan ayrılmayın! 🙂

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts