PUBG Mobile 0.15.5 Güncellemesi: Değişiklikler Neler?

PUBG Mobile 0.15.5 güncellemesi

PUBG Mobile 0.15.5 Güncellemesi

PUBG Mobile 0.15.5 güncellemesi yanında birçok yeniliği beraberinde getirdi. Yeni güncelleme içerisinde yeni silah ve yeni harita da bulunuyor. 0.15.5 güncellemesi Android’de yaklaşık 0.21 GB depolama alanı, iOS’ta ise 0.24 GB depolama alanı gerektirmekte. Farklı sürümleri oyuncular birbirlerini davet edemezler, bu yüzden oyununuzu en kısa sürede güncellemeyi unutmayın. Ayrıca:

  • 20 Gümüş
  • 2.000 BP
  • 1 Mavi Planör Patikası

Yukarıdaki görmüş olduğunuz ödüllere sahip olmak için PUBG Mobile’ı 8-14 Kasım tarihleri arasında mutlaka güncellemeniz gerekmekte aksi halde ödüllere sahip olamazsınız.

PUBG Mobile 0.15.5 güncellemesi
Fury of the Wasteland

Royale Pass Sezon 10: Yabani Öfke

  • Royale Pass Upgrade Card şimdi doğrudan Pass Upgrade sayfasında kullanılabilir.
  • Royale Pass için Geliştirilmiş Kullanıcı Arayüzü

PUBG Mobile 0.15.5 güncellemesi

Yeni TDM Haritası: Kalıntılar (Ruins): Team Deathmatch (TDM)’e özel yeni bir harita olan “Kalıntılar” oyunda: Yağmur ormanlarında gizlenmiş yoğun bitki örtüsü ve dolambaçlı yollarla, düşmanlarla kafa kafaya kafaya gitmek ya da birlikte çalışıp bir kale oluşturmak tamamen oyunculara kalmış!

PUBG Mobile 0.15.5 güncellemesi

Yeni Silah: MP5K: MP5K, Vektör’ün yerine yalnızca Vikendi’de görünen taşınabilir bir SMG’dir. Ayrıca MP5K 900 RPM’de yüksek ateş oranına ve olağanüstü geri tepme önleyici özelliklere sahiptir. MP5K’in hasar oranı 33 gibi bir hasara sahiptir ve tüm eklerle donatılabilir.

PUBG Mobile 0.15.5 güncellemesi

Yeni Araç Zima: Zima, Vikendi’de UAZ’ın yerine oyundaki yerini aldı. Zima’yı karlı alanlarda çalıştırmak daha zor olsa da diğer 4 tekerlekli araçlardan daha kolay sürülerek daha pratik hale getirilebilir.

Sezon Sistemi: Platin ve Taç katmanlarına Katman Koruma Kartı ödülleri eklendi. As seviyesine ulaştıktan sonra, oyuncular kazandıkları her 100 puan için bir yıldız kazanabilir. Simge yıldız sayısıyla birlikte değişir:

  • Bakır: 1-5 yıldız
  • Gümüş: 6-10 yıldız
  • Altın: 11 yıldız +

Yeni Oyuncu Ödülleri: Yeni katılan oyuncular için 8 günlük ödüller güncellendi.

PUBG Mobile 0.15.5 güncellemesi

Şahin: Çok yakında, oyuncular itfa durumunda ücretsiz olarak Falcon (Şahin) için malzeme toplayabilecekler. Oyuncular ayrıca Falcon, Falcon Avatar, Companion Food ve diğer eşyaları almak için Dükkanda veya Royale geçişinden daha fazla Companion Shard alabilecek.

Yeni Karakter: Araç Mühendisi Sara: Yakında PUBG Mobile’a yeni bir karakter geliyor.

  • Araç Mühendisi – Sara
  • Yeteneği, Araç Geliştirme, EVO Modları’nda araç kullanırken veya araç sürerken araçların aldığı hasarı azaltır.
Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts