PUBG Mobile 0.16.0 Güncellemesi: Neler Geliyor?

PUBG Mobile yeni güncellemesi ile kışa hazırlığını tamamlıyor.
pubg mobile 0.16.0 güncellemesi

PUBG Mobile 0.16.0 güncellemesi ile kışa hazırlanıyor. 11 Aralık yani yarın oyuna eklenecek olan güncelleme içerisinde kışa önemli hazırlıklar yapıldı ve eklenecek.

PUBG Mobile 0.16.0 Güncellemesi Neleri İçeriyor?

Yarın gelecek güncelleme sırasında telefon ve tabletlerimizde oyunda herhangi bir kopma yaşanmayacak. Ancak yeni güncelleme ile beraber PUBG Mobile boyutu 0,6 MB artacak. Bu güncelleme ile beraber birçok mobil oyun gibi PUBG de kışa girmiş olacak ve yeni yıl hazırlıklarına başlayacak.

Güncelleme özel bir kış festivalini içerecek. Ayrıca şu an hali hazırda Erangel haritasında olan kar FPP ve yeni çıkacak ölüm maçına eklenecek. Yani PUBG dünyası karlarla kaplanacak. Yeni gelecek ölüm maçıyla ilgili bazı detaylar da belli oldu gibi. Oyuncuların zorlu bir parkurda, zırhlı araçlar ve ağır silahlarla mücadele edeceği söyleniyor. Haritanın amacı da silah ve zırhlı araç kaynakları kullanarak düşmanları ele geçirmek olacak.

Yeni güncelleme ayrıca ayarlar bölümünde yeni bir fonksiyon da getirecek. Oyuncular ayarlar içerisinden FPP ve TPP arasında geçiş yapabilecek. Bu değişim anahtarı ekranın altında olacak. Yeni haritayla beraber beyaz bir oyun bizleri bekliyor. Soğuk kış günlerinde içimizi ısıtacak güncelleme yarın telefon ve tabletlerimizde olacak.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts