PUBG Mobile 0.17.0 güncellemesi ne zaman çıkacak?

PUBG Mobile: 0.17.0 güncellemesi
PUBG Mobile: 0.17.0 güncellemesi, 3 Mart tarihinde oyuna eklenecek.

PUBG Mobile: 0.17.0 güncellemesinin çıkış tarihi açıklandı. PUBG Mobile tarafından yapılan açıklamaya göre yeni güncelleme, 3 Mart tarihinde oyuna eklenecek. Kısa süre önce detaylarını paylaştığımız PUBG Mobile: 0.17.0 güncellemesi ile oyuna birçok yenilik eklenecek.

Güncellemenin en önemli gelişmesi: Ölüm Kamerası

3 Mart tarihinde oyuna eklenecek güncellemeyle birlikte oyundaki en heyecan verici gelişme Ölüm Kamerası oldu. Oyuncuların nasıl, nereden öleceğini öğrenebileceği Ölüm Kamerasıyla birlikte oyuncuların hile kullanıp kullanmadıklarını az da olsa anlama şansına sahip olabileceksiniz. Bunun yanında ölüm tekrarını izleyerek hatalarınızı görebilecek ve kendinizi geliştirme yönünde daha olumlu adımlar atabileceksiniz. Oyuncular için güzel bir gelişme olarak görülen bu sistemle beraber oyuna daha birçok yenilik eklenmesi bekleniyor.

PUBG Mobile Ölüm Kamerası
PUBG Mobile: 0.17.0 güncellemesi ile birlikte oyuna Ölüm Kamerası eklenecek.

PUBG Mobile Sezon 12 geliyor

Güncelleme tarihinin açıklanmasının ardından, oyuna eklenmesi beklenen bir diğer gelişme olan PUBG Mobile’ın yeni sezonunun da bu güncelleme ile mi geleceği merak konusu oldu. Sezon 12, hali hazırda şu anda beta sunucusunda kullanılabilir durumda. “2GETHER WE PLAY” sloganıyla yayınlanması beklenen Sezon 12, yeni eşyalarla birlikte gelecek. Ayrıca, Mart ayıyla birlikte PUBG Mobile’ın yayınlanmasının 2. senesi dolmuş olacak. Oyuncular için 2. seneye özel sürprizler olacak. Sezon 12 ile birlikte yeni bir oyun modunun daha oyuna ekleneceğini açıklamıştı. Bu modla birlikte oyuna yeni pompalı tüfek ve SMG Uzi için bazı yenilikler de eklenmiş olacak.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler