PUBG Mobile 0.18.0 Beta Güncellemesi ile ortalık kızışıyor!

PUBG Mobile 0.18.0 güncellemesi beta sunucusunda yayımlandı.
pubg mobile 0.18.0 güncellemesi
PUBG Mobile 0.18.0 güncellemesi beta sunucusunda yayımlandı.

PUBG Mobile 0.18.0 beta güncellemesi paylaşıldı. Harita değişikliği, yeni oyun modu gibi değişiklikler içeren 0.18.0 güncellemesi, 7 Nisan tarihi itibarıyla beta sunucularında aktif hale getirildi.

PUBG Mobile 0.18.0 Beta Güncellemesi Yenilikleri

Bu güncelleme ile birlikte oyuncuları şaşırtacak Miramar 2.0 yeniliği, haftalar öncesinden duyurduğumuz PUBG Mobile Kütüphane Modu, Winchester 94 yeniliği ve diğer birçok yenilik oyunun beta sunucusunda aktif hale geldi. Tüm bu yeniliklerin detaylarına birlikte göz atalım.

pubg mobile 0.18.0 güncellemesi görsel 1
0.18.0 güncellemesiyle birlikte yenilenmiş Miramar 2.0 haritası oyunda aktif hale gelecek.

Miramar 2.0

PUBG Mobile oyuncularının neredeyse tamamı Erangel 2.0’ın ne zaman oyuna ekleneceği konusunda merakla ve sabırsızlıkla beklerken, PUBG Mobile ekibi Miramar 2.0 yeniliğini duyurdu. Miramar’ın yenilenmiş ve geliştirilmiş versiyonu olan Miramar 2.0 ile birlikte kum fırtınaları, yaratıcı görseller ve fazlası oyuncuları bekliyor olacak. Yenilenmiş Erangel 2.0’ı hala aktif sunuculara eklemeyen PUBG Mobile ekibinin, büyük heyecanla oyunculara duyurduğu bu yeni haritanın hala kullanılabilir durumda olmadığı için Miramar 2.0 yeniliğini oyuna eklediği düşünülüyor.

pubg mobile 0.18.0 güncellemesi görsel 2
0.18.0 güncellemesiyle birlikte kütüphane modu da aktif hale getirildi.

Kütüphane Modu

PUBG Mobile’ın Çin versiyonunda çoktan aktif hale gelen Kütüphane Modu, bu güncellemeyle beta sunucularına da eklenmiş oldu. İkişer takımdan oluşan ve toplamda 8 oyuncunun her bir silahla kendini kanıtlamaya ve zafere ulaşmaya çalıştığı mod, galibiyete ulaşma yolundaki şartları dolayısıyla oyuna yeni bir soluk getirmişti.

Winchester 94 Yeniliği

Uzun bir sürenin ardından PUBG Mobile ekibi, Winchester 94’e dürbün ekledi. PUBG’de epey süre önce değişmiş Winchester 94, bu güncelleme ile birlikte PUBG’deki ile aynı konuma gelmiş oldu. Bu yenilikle beraber artık Winchester 94’ü kullanmak için aldığınızda 2.5x dürbün otomatik takılı olmuş olacak. Seri atış özelliğiyle diğer keskin nişancı tüfeklerinden ayrılan ancak dürbün sistemi nedeniyle pek tercih edilmeyen Winchester 94’ü bu güncellemenin ardından daha sık göreceğiz gibi gözüküyor.

pubg mobile 0.18.0 güncellemesi görsel 3
0.18.0 güncellemesiyle birlikte Winchester 94 daha işlevli bir hale getirildi.

Yeni Modlar

Orman Macerası Modu da bu güncellemeyle birlikte oyuna eklendi. Yeni macera modu olan Orman Macerası Modu, Sanhok haritasında aktif olacak ve oyuncuları zorlu bir orman macerası bekliyor olacak. Bunun haricinde oyuncuların yine birbirleriyle kıyasıya mücadele edeceği, daha çok mor alan modu şeklinde akılda kalan oyun modu da bu güncellemeye oyundaki yerini aldı. Oyunun bilgisayar versiyonundaki mavi delik moduna benzeyen bu modla birlikte oyuncuları yine birbirinden zorlu mücadeleler bekliyor olacak.

Total
0
Shares
1 comment
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts