PUBG Mobile 0.18.0 güncellemesi ile neler geldi?

PUBG Mobile’ın yeni güncellemesi geldi. Kumfırtınası’nda Miramar keyfi bir başka olacak.
pubg mobile 0.18.0
PUBG Mobile 0.18.0 güncellemesi yayınlandı.

PUBG Mobile 0.18.0 güncellemesi geldi. Uzun süredir konuşulan ve oyuncuların da heyecanla beklediği güncelleme ile oyuna Mad Miramar ve birkaç önemli yenilik daha eklendi. PUBG Mobile oynamak için artık yepyeni sebepleriniz olmuş olabilir.

PUBG Mobile 0.18.0 Güncelleme Notları

Oyuna eklenen güncelleme içerisinde oyun hataları çözümü, altın rengine boyanmış bir Mirado, silahlara takılabilen ikinci ek bir dürbün ve yeni maç sonuç ekranı da var. Ayrıca Arena Modu için artık P90 silahı da kullanabilir duruma geldi.

pubg mobile 0.18.0 güncellemesi
Yeni güncellemede ilginizi çekecek şeyler var.

Öncelikle en başta da belirttiğimiz gibi klasikleşmiş Miramar haritası, Mad Miramar olarak değiştirildi. Bunun nedeni de haritada oynanan maçların artık daha vahşi bir ortamda geçecek olması. Haritada devasa bir kum fırtınası olacak ve oyuncular da bunlardan etkilenebilecek. Kum fırtınası aynı zamanda haritadaki binalar, arabalar gibi diğer öğeleri de etkileyecek ve hatta onları bozabilecek. Bunun dışında farklı değişikler de yapıldı. Örneğin haritanın üst tarafına büyük bir vaha eklendi.

Bunun dışında haritaya daha fazla kent ve yol eklendi. Bunun en büyük nedeni de oyuncuların Miramar oynarken uzun süre topraktan gitmelerinin gerekmesi. Haritadaki yolların azlığı, oyunun yapımcılarının da dikkatini çekmiş olacak ki, artık daha fazla yola sahibiz ve eşya toplayabileceğimiz daha fazla alan var. Motor kullanmayı sevenler için de neredeyse tüm harita boyunca uzanan devasa bir yarış pisti eklendi. Arkadaşlarınızla kim daha iyi PUBG Mobile sürücüsü yarışları yapabilirsiniz.

Miramar hakkında son olarak söyleyeceklerimiz ise başarımlar hakkında olacak. Artık yeni Mad Miramar ile yepyeni başarımlar oyuna eklendi. Bu başarımları kazanabilmek için tabii ki de haritada oynamanız gerekiyor. Yeni yapılan değişiklerden sonra oyuna yeni etkinlikler de gelecek. Mad Miramar’a özel olacak bu etkinlikler ile oyuncuların daha fazla Miramar oynaması sağlanacak gibi duruyor.

pubg mobile yeni güncelleme
İki yeni oyun modu yakında geliyor.

EvoGround Yeni Mod: Bluehole Modu

Oyuna çok yakında eklenecek bir mod ile Erangel iki bölgeye ayrılacak. İç ve dış bölge olarak ikiye ayrılacak olan haritada mavi alan artık dışardan değil içeriden gelecek. Yani oyuncular aslında bir bakıma iç bölgeye doğru değil, bu sefer dışa doğru kaçmak zorunda kalacak. Mavi alan, dış bölgeye ulaştıktan sonra yeni bir iç bölge belirlenecek. Böylece rastgele gelecek mavi alanla beraber oyuncuların tüm oyun planları aniden değişebilecek. Bu ilginç mod oyuna çok yakın bir süre sonra eklenecek.

Orman Macerası oyuna bambaşka bir hava getirecek

Sanhok’ta oyunlarınız artık yepyeni bir maceraya kapılarını açıyor. Bu macerada gizemli güçler kazanabilir veya eşyalar elde edebilirsiniz. Bunun için öncelikle haritadaki eski totemleri toplamanız gerekiyor. Bunun dışında yine haritada yer alacak gizemli meyveleri yiyerek, garip ve bir o kadar gizemli güçler elde edebileceksiniz. Bu oyun modu da çok yakında oyuna eklenmiş olacak ve resmen oyunu farklı bir yöne doğru taşıyacak.

Son olarak ekleyeceğimiz şeyler ise oyuna yeni bir ikinci dürbün eklendi. Bu dürbün belirli silahlarda kullanılabilecek ve yedek dürbün görevini üstlenecek. Silahlarınıza 4x veya daha üzeri bir dürbün takarsanız, aniden gelişen çatışmalarda bu yedek dürbünü ek bir işlem yapmadan kullanabileceksiniz. Son olarak da sonuç ekranının değiştiğini belirtelim. Eski sonuç ekranından ziyade yeni ekran daha şık bir tasarıma sahip ve daha fazla ayrıntı veriyor.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Related Posts